Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
birden fazla, sonuçsuz düello'dan bahsediliyor yani shanks'ın kolunu kaybetmeden önce mihawkla' birden fazla sonuçsuz düellosu oluyor öyle tek bir maç değil, ama kolunu kaybedince, shanks kendini geliştirip yonkou olabiliyor ama dünyanın en büyük kılıç ustası mihawkda tık yok bu senaryodan daha mantıklı, en azından bir şeye dayandırıp söylüyoruz shanks ile düellolarını
Maalesef ki bahsettin yerdeki şey kanıtlanmış bir şey değil... Düello var fakat sayısı hakkında veri yok kısacası.

Kılıç ustalığında Shanks en üst seviyededir ancak Mihawk 1 numaradır gibi bir şeydi.
İşte Shanks en üst seviyedir deyip sonra da 1 numara Mihawk'tır demesinin altında bir oyun var gibi.:D

@Siyah Ateş

Bundan bahsediyorum dostum. Sen de demek istediğimi anlamışsın gibi duruyor.:D Shanks için en üst seviye ama bir numara Mihawk demesi. Mihawk'ın o ünvanı nasıl aldığı hikayesi açığa çıkınca bu konuda netleşecek gibi duruyor.

@kuroashi.no.sanji1993

Sağolasın sahne için.

@Alpamis Roger korsanları yardımcı kaptanı da bir zahmet olmasın shichi, ne kendisi ister bunu , nede hükümet adamın, hamile karısını bile öldürmek istediler gelip yardımcı kaptanını shichimi yapacaklar, aynı şekilde rayleigh'in bakış açısından önce kaptanınla okyanusu feth et sonra denizci ol :D

@RocheFelix wb ile aralarında geçen konuşmada ''düellolar'' kullanılıyor yani deminde söylediğim gibi birden fazla ve sonuçsuz.

ve 2 karakterin birden fazla sonuçsuz düellosu varsa bu 2 karakterin, eşit olduğunu düşünmekte yanlış hiç birşey göremiyorum, ki koluda var shanks'ın daha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık