Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cp0Lucci

Mihawk niye amiralden korkuyormuş, la bu adam hiç korkacak bir tipe benziyor mu?

Schibukai olupta korkacak tek karakter Buggy'dir, o da komedi karakteri zaten. Schiler amirallerden korkuyor, denizcilerden çekiniyor diye birşey attılar ortaya alakası bile yok halbuki.

Ha unuttum birde Teach korkar tabiki

Aynen sicilerin korktugu falan yok amirallerden,Jinbeu,Croco faln savasta bunlara posta koydu.
Korkmak ile gücün ne alakası var ? O kişiler amirallerden 2 tane bilemedin 3 tane yerler.

@Crocodilebaroqueworks

Adamın anlatmak istediği şu:

Mihawk kendi başına dolanan bir karakter ve illaki tek bir adada ömrünü geçirmek istemez.Yonkou da olsan adada otur otur patlar insan.Mihawkta oyle bir tip geziyor kafasina gore.Bu gezilerden birinde bir Amirale denk gelse ne olur ? Savasacaklar degil mi ? Eger Mihawk Amirali alacak güçte olsa çekincesi olmaz.Eğer karsilasir ve ben buna yenilirim der ise Şiçilik muessesesi tam da burada devreye giriyor.

Lawın durum farklı.O direk Doflamingo-sama korkusuna şiçi oluyor.

Korkmak ile gücün ne alakası var ? O kişiler amirallerden 2 tane bilemedin 3 tane yerler.

@Crocodilebaroqueworks

Mihawk kendi başına dolanan bir karakter ve illaki tek bir adada ömrünü geçirmek istemez.Yonkou da olsan adada otur otur patlar insan.Mihawkta oyle bir tip geziyor kafasina gore.Bu gezilerden birinde bir Amirale denk gelse ne olur ? Savasacaklar degil mi ? Eger Mihawk Amirali alacak güçte olsa çekincesi olmaz.Eğer karsilasir ve ben buna yenilirim der ise Şiçilik muessesesi tam da burada devreye giriyor.

O gezintilerinden birinde, bir yonkou ile karşılaşırsa neye güveniyor peki? Amirallerin gelip kurtaracağına mı?

Bu lordluk olayını çok yanlış yorumluyorlar. İlerde ortaya çıkar zaten.

Mihawk ve Vista eşit diyen arkadaşlarımız var aramızda. Lütpen ciddi olmaya davet ediyorum, olmadı en iyi kılıç ustası unvanınada ortak edin Vista'yı:oleyo:

@Crocodilebaroqueworks

Eee tamam ben korkmuyorlar dedjm,amirallerden guclu deil saydiklarim zaten.

Bana kalırsa bir amiral seviyesinde değildir fakat ona oldukça yakındır.Shichibukai'ler arasında Doflamingodan sonra en güçlü kişi gibi geliyor bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık