Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu mantıkla amiral gücünde olmayan her korsanın (belirli bir seviye üstü diyelim) peşine bir amiralin takılıp yakalaması gerekirdi. Ama bakıyoruz supernovalardan tut Dressrosa'da gördüğümüz kalburüstü pek çok adama kadar hiç kimse içerde değil ve peşlerinde de amiral yok. Aynı şekilde bu adamların "amiral korkusundan shichibukai olmak" gibi bir dertleri de yok. Bu kadar adam amiralden korkmuyor ve rahatından olmuyor da bi Mihawk mı bunların yaptığını yapamıyor.?
Ya ben derdimi anlatamıyorum ya sen anlamak istemiyorsun.

Ben diyorum ki bu adam rahatı istiyor. Daha doğrusu adasında rahatça vakit geçirmek istiyor. Buna ulaşması için 2 seçeneğe ihtiyacı var. Ya Yonko / Amiral gücünde olacak, Amiral geldi mi denk dövüşebilecek yenilmeyecek, adasını koruyacak. Veya o güçte değilse Shichibukai olacak, Amiral geldiği vakit müttefiği olduğu için sıkıntı yaşamayacak adasında kurulmaya devam edecek.

Sen zannediyorsun ben şöyle diyorum ; ''Mihawk canını kurtarmak için Shichibukai oldu yoksa Amiraller onu öldürür.'' Böyle bir şey ima etmedim, dedim ki adam rahatına bakmak istiyor, köşe bucak o saydığın korsanlar gibi kaçmak istemiyor. Amiral kadar da güçlü olmadığı için Shichibukai ünvanını alıyor, olay bu. Sen Shichibukai / Hükümet köpeği ünvanını niye kabul edersin ? Sen One Piece'te bir karakter olsan, ve Aokiji - Kizaru - Akainu / Rayleigh / Kaido dengi bir kuvvetin olsa gidip hükümet köpeği ünvanını kabul eder misin, seni savaşa çağırdıklarında onlar için kılıcını sallar mısın ? Benim öyle bir gücüm olsa sallamam. Ama Vista seviyesindeysem, yani güçlüyüm ama bir Amirale karşı zorlanırım ve yenilirim diyorsan Shichibukai ünvanı mükemmel bir tercih. Bu adam zaten Yeni dünyada da değil Yonko'lar dan kendini güvende tutuyor. Grand Line'ın ilk yarısında karşısına anca Amiral çıkar, Shichibukai olduğu için de onlarda karışamıyor, dediğim gibi Amiral gücünde olmayan ve Yeni dünyada bulunmayan birisi için güzel bir tercih. Ama Amiral gücünde olan birisi için son derece gereksiz ve boş bir ünvan, üstelik savaşa katılma ve hükümete hesap verme gibi bir zorunluluğun da var. Hükümet köpeği ünvanıda cabası.

Amiral / Yonko gücünde dediğimiz bir karakterin Shichibukai olması bu açıdan mantıksız bir durum anlayacağın.

Mihawk

Ya ben derdimi anlatamıyorum ya sen anlamak istemiyorsun.

Ben diyorum ki bu adam rahatı istiyor. Daha doğrusu adasında rahatça vakit geçirmek istiyor. Buna ulaşması için 2 seçeneğe ihtiyacı var. Ya Yonko / Amiral gücünde olacak, Amiral geldi mi denk dövüşebilecek yenilmeyecek, adasını koruyacak. Veya o güçte değilse Shichibukai olacak, Amiral geldiği vakit müttefiği olduğu için sıkıntı yaşamayacak adasında kurulmaya devam edecek.

Sen zannediyorsun ben şöyle diyorum ; ''Mihawk canını kurtarmak için Shichibukai oldu yoksa Amiraller onu öldürür.'' Böyle bir şey ima etmedim, dedim ki adam rahatına bakmak istiyor, köşe bucak o saydığın korsanlar gibi kaçmak istemiyor. Amiral kadar da güçlü olmadığı için Shichibukai ünvanını alıyor, olay bu. Sen Shichibukai / Hükümet köpeği ünvanını niye kabul edersin ? Sen One Piece'te bir karakter olsan, ve Aokiji - Kizaru - Akainu dengi bir kuvvetin olsa gidip hükümet köpeği ünvanını kabul eder misin, seni savaşa çağırdıklarında onlar için kılıcını sallar mısın ? Benim öyle bir gücüm olsa sallamam. Ama Vista seviyesindeysem, yani güçlüyüm ama bir Amirale karşı zorlanırım ve yenilirim diyorsan Shichibukai ünvanı mükemmel bir tercih. Bu adam zaten Yeni dünyada da değil Yonko'lar dan kendini güvende tutuyor. Grand Line'ın ilk yarısında karşısına anca Amiral çıkar, Shichibukai olduğu için de onlarda karışamıyor, dediğim gibi Amiral gücünde olmayan ve Yeni dünyada bulunmayan birisi için güzel bir tercih. Ama Amiral gücünde olan birisi için son derece gereksiz ve boş bir ünvan, üstelik savaşa katılma ve hükümete hesap verme gibi bir zorunluluğun da var. Hükümet köpeği ünvanıda cabası.

Amiral / Yonko gücünde dediğimiz bir karakterin Shichibukai olması bu açıdan mantıksız bir durum anlayacağın.
Vista seviyesi.

Şu adamı tartışırken her şeyi söyleyin ama Law gibi çapına güvenemeyip abisini çağırmış gibilerle kıyaslamayın bari, insaf :oops:

Adam güçlü ya da zayıf ama tek başına, ele güne minnet etmeden, deiku unvanını elinde bulundurduğu bir gerçek. Şu mangada korkuyor denebilecek son kişilerden, hatta son kişi :)

Cp0Lucci

Hala croco mihawk'ı durdurdu deniyor.Sırf rakibinin yumruğu kanlı diye yemediği dayak kalmayan karakter,mihawk in haki kaplı kılıcından mı kaçacaktı? Mangaka devam edecek karakterleri öldürmedi ya da özellik kattı mf de.Örnek buggy.Bunu anlamak zor olmasa gerek.
Crocodile = 80 milyon ödüllü bir karakter, g2 siz hakisiz 30 milyon ödüllü Luffy e yenildi. Eziğin eziği bir karakter ( Onlara göre ) . Böyle düşünenler Mihawk'ı durdurdu Mihawk geri vites yaptı diyor. Sizin mantığınıza göre Mihawk , bu kadar güçsüz birine karşı geri vites yapıyor yani ? Mantık..

Crocodile = 80 milyon ödüllü bir karakter, g2 siz hakisiz 30 milyon ödüllü Luffy e yenildi. Eziğin eziği bir karakter ( Onlara göre ) . Böyle düşünenler Mihawk'ı durdurdu Mihawk geri vites yaptı diyor. Sizin mantığınıza göre Mihawk , bu kadar güçsüz birine karşı geri vites yapıyor yani ? Mantık..
Yanlış anladın herhalde ben geri vites yapmadı diyorum.Daha orada doğrardı croco yu.Ama croco,buggy vs. seride devam edecek karakter olduğu için ya gelecek planıyla oradan ayrıldı ya da hancac gibi emekliye ayrıldı.Yeniden görünür ama savaş falan çıkar o zaman.Ama croco ve buggy seriye etki edecek yeniden.Bu yüzden zarar ya da ufak yaralarla ayrıldı oradan.Harbi savaş çizse zaten oradan luffy ölüsünden,wb nin katliamından,aynı şekil lav yemekten ciğeri solan wb korsanlarıyla dolu olurdu.

Wano da bahsederler ya şahsen benim açımdan Mihawk çok da önemli değil yani en iyi kılıç ustası ama nasıl olmuş ne yapmış kim bu adam ? Niye Zoro yu eğitti ne ayak ? Hiç birini bilmiyoruz. Belki de Samuraydı eskiden ama sürüldü Wanodan aslında güzel olabilirmiş. Sonra Kılıç ustası olmuş işte :D :D

Wano da bahsederler ya şahsen benim açımdan Mihawk çok da önemli değil yani en iyi kılıç ustası ama nasıl olmuş ne yapmış kim bu adam ? Niye Zoro yu eğitti ne ayak ? Hiç birini bilmiyoruz. Belki de Samuraydı eskiden ama sürüldü Wanodan aslında güzel olabilirmiş. Sonra Kılıç ustası olmuş işte :D :D
Senin bu Zoro ve Mihawk antifanlığını napcaz :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık