Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü Neden Açıklanmadı? Sizce Eski Ödülü Ne Kadardır?

Seri uzandığında güç seviyeleri ve ödüller uçacağı için erkenden açıklayıp kendini sınırlamak istememiştir.

Bu hatayı Croco'da yaptı mesela.
Croco gelmese de olurdu bence ya. Adamı taa en başta ezik büzük hallet sonra WB komutanıyla aşık attır oldu mu şimdi?

Mihawk'ın gücü tartışılırken; ''Mihawk, hiçbir yonkoudan güçlü olamaz. Çünkü, Garp; 'Yonkoular en güçlü korsanlardır,' dedi. Mihawk da korsan olduğuna göre yonkoulardan güçlü olamaz,'' deniyordu. Ben de bunun üzerine; ''Mihawk'ın korsan olduğunu görmedik,'' demiştim. Bayağı dalga geçenler olmuştu. Bu konuya verilen cevaplara bakıyorum da, benden başka böyle düşünenler de varmış demek ki. Yani Mihawk hiçbir zaman korsanlık yapmamış olabilir. Peki, korsanlık dahi yapmayan birisinden yonkou olması nasıl beklenebilir? O halde ''Mihawk güçlüyse neden yonkou olmadı,'' sorusu anlamsız oluyor.
+1111111111111111111111111111111111111111

Mihawk'ın gücü tartışılırken; ''Mihawk, hiçbir yonkoudan güçlü olamaz. Çünkü, Garp; 'Yonkoular en güçlü korsanlardır,' dedi. Mihawk da korsan olduğuna göre yonkoulardan güçlü olamaz,'' deniyordu. Ben de bunun üzerine; ''Mihawk'ın korsan olduğunu görmedik,'' demiştim. Bayağı dalga geçenler olmuştu. Bu konuya verilen cevaplara bakıyorum da, benden başka böyle düşünenler de varmış demek ki. Yani Mihawk hiçbir zaman korsanlık yapmamış olabilir. Peki, korsanlık dahi yapmayan birisinden yonkou olması nasıl beklenebilir? O halde ''Mihawk güçlüyse neden yonkou olmadı,'' sorusu anlamsız oluyor.
Hmm. Neden Yonkou olmadıdan çok neden Yonkou gücünde diye soruluyor. Çünkü Yonkou olmak ile Yonkou gücünde olmak senin de bahsettiğin gibi korsan sıfatıyla farklı şekilleniyor.

Bu arada yine dalgaya vurmaya başlandı. Tabi son Shanks olayından sonra iyicene moraller bozuk, buna da mantıklı cevap bulamayınca dalga geçiyorlar. Tabi en mantıklısı bu, başka yapabilecek bir şeyiniz yok :D

Bu arada yine dalgaya vurmaya başlandı. Tabi son Shanks olayından sonra iyicene moraller bozuk, buna da mantıklı cevap bulamayınca dalga geçiyorlar. Tabi en mantıklısı bu, başka yapabilecek bir şeyiniz yok :D
Shanks olayı? Shanks gelince senin gibi birinin burda işi yok diyenler Mihawk toplantıya gelince oo hoş geldin kangalım diyor ve seviniyor :( Fark belli değil mi :(((((

Hmm. Neden Yonkou olmadıdan çok neden Yonkou gücünde diye soruluyor. Çünkü Yonkou olmak ile Yonkou gücünde olmak senin de bahsettiğin gibi korsan sıfatıyla farklı şekilleniyor.
Neden yonkou olmadığının sorulmadığını mı söylüyorsun, anlamadım? Ben bu soruyla çok muhatap oldum çünkü.

Im Mihawk'in babasi. Shanks ile Mihawk da kuzen. Roger ise farkli bir ırk olan D.lerden. Aralarında kan davası var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık