Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü Neden Açıklanmadı? Sizce Eski Ödülü Ne Kadardır?

Bence son savaşta Im olarak karşımıza çıkacak ve Im'in de bir ödülü olamayacağı için, paha biçilemez diyorum.
Sanırım, dalga geçiyorsun ama eğer varsa mantıklı bir sebep söyle de bilelim. Neden bütün Schiler ödülü açıklandı da Mihawk'ın açıklanmadı? Madem çok bir numarası yok açıklasaydı ne kaybederdi? Dalga geçerek haklı çıkılmıyor maalesef. Adam da dünyanın en iyi kılıç ustası unvanı var, adam da tayfa yok ya da bir krallığı ele geçireyim mantığı yok neden yani tüm bunlar?

Dediklerin mantıklı, bende böyle düşünüyorum. Ama bence ödülü yüksek olduğu için, Oda havayı bozmak istemedi ama Mihawk'ın da gözükmesi lazımdı o yüzden öyle yaptı.
Muhtemelen öyle. Bir de ödül konusunda kendini sınırlamamak istemiş de olabilir. Yonkoular'da da aynı muhabbet var işte.

Sanırım, dalga geçiyorsun ama eğer varsa mantıklı bir sebep söyle de bilelim. Neden bütün Schiler ödülü açıklandı da Mihawk'ın açıklanmadı? Madem çok bir numarası yok açıklasaydı ne kaybederdi? Dalga geçerek haklı çıkılmıyor maalesef. Adam da dünyanın en iyi kılıç ustası unvanı var, adam da tayfa yok ya da bir krallığı ele geçireyim mantığı yok neden yani tüm bunlar?
En az 1 milyar vardır, şenks'i zopaladığında yani 13 sene evvel vermişlerdir ödülü, durdurulmasaydı yonko'lardan hallice olurdu. Açıklanmaması da Yonko'ların ödülleri neden açıklanmadıysa o sebeptendir diye düşünüyorum.

Mihawk'a ödül biçmek ona güç biçmekle aynı anlama geleceği için olabilir. Atıyorum ödülü 1 milyar. Ödülün "donmuş" kısmının göz ardı edilip ödülü 1 milyar civarı olan kişilerle kıyaslanmasını istemedi belki de mangaka. Ya da hala Mihawk üzerine gizem kasmak istediği için açıklamadı hala :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık