Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Kum reise gülünecek günler de gelecek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hahahah bekliyorum :S

İyi de bu her arc, her ülke için geçerli. Nerede, kim adını anıyor ki? Yani bu konuda Mihawk'ın önemsiz bir karakter olduğu açık. En büyük fan bile bunun aksini iddia edemez. Zoro hariç adamın adını anan yok. İllaki zamanında birileriyle dövüşmüştür ama Shanks hariç hiçbiri bilmiyoruz.
Fakat Wano farklı şimdi pek çok kişi daha doğrusu fanı da "Gitmemiş olma ihtimali yok" demiş.

Üye silindi 1004

Wano'yu geçiniz. Eğer Mihawk'ın One Piece'ın ana hikayesiyle zorlama olmayan ciddi bir alakası olursa koluma Yoru dövmesi yaptıracağım.

İlk 20 sayfaya bakayım dedim iyi güldüm yav. :D

Arkadaşlar bir kez daha yorumlar mısınız şu mesajlarınızı. :D
Wano'nun bu kadar bitik olduğunu bilemezdik. Özellikle işgal altında oalcağını imkanı yok düşünmezdim. Daha güçlü bir ülke bekliyordum, beklentilerimle şu anki Wano'nun uzaktan yakından alakası yok. Daha güçlü bir ülke beklediğim için Mihawk'ın bir şekilde bu ülke samuraylarının üstesinden gelmiş olacağını savundum.

Hayır demek istediğim adının anılmasına göre bakarsak hiçbir yere gitmemiş. :D Adamın hayatı boyunca ne yaptığını bilmiyoruz. Bunu da anlatacak mı, ne zaman anlatacak, merak ediyorum.
Denizcilerin olayı Shichiligi çekerek bunları ortaya atmaktı. Hem diğer korsanların hedefi yapmak hemde kendileri saldırarak ortadan kaldırmak. Fakat ilk saldırı uyarı amacı gibi görünüyor. Yani Shichilik gidince büyük isimler geliyor. Law Amiral gelir diyor mesela fakat Crocodile hala keyifle takılıyor Moria öldü bilindiği, gizlendiği için onu pek katamıyorum ama Croc takılıyor istediği gibi bilemiyorum o yüzden neler oldu o arada.

Diğerlerinin ise peşlerindeler şuan. Mihawk bu yüzden aradan çıkarılırsa şaşırmam. Denizciler olmasa da diğer korsanlar var. Shilew senaryosu gerçeğe dönüşecek mi acaba? Shilew de o kılıcı düşünüyorum da...

Wano'nun bu kadar bitik olduğunu bilemezdik. Özellikle işgal altında oalcağını imkanı yok düşünmezdim. Daha güçlü bir ülke bekliyordum, beklentilerimle şu anki Wano'nun uzaktan yakından alakası yok. Daha güçlü bir ülke beklediğim için Mihawk'ın bir şekilde bu ülke samuraylarının üstesinden gelmiş olacağını savundum.
Senin yorumların çok ters köşe olmuş ama kabul edelim neler yazmışsın geldiğimiz noktaya bak. :D

Üye silindi 1004

Adam hayatında Vista görmemiş Wano görse aklı çıkar.

X kişi: Beyazsakal'ın bi tümen komutanı varmış hacı zehirmiş zehir.
Mihawk: Eeeee nasıl biriymiş?
X kişi: Kılıç ustasıymış senin gibi Avrupai takılıyor abi. Hakisi de varmış hatta Ray'le 3 gün kılıç tokuşturmuş.
Mihawk: Hangi Ray'le?
X kişi: Kara Kral olanla abi.. İstersen bi araya getireyim sizi?
Mihawk: Bir ara kapışırız oğlum dert etme.

Adi bir sahtekardir. Tosuncuktur, milleti çiftlik bank ile kandırmış milleti babun yerine koymuştur! Bu sahtekara inanıp savunanlar da bir gün Mihawk bu diyardan kaçıp gittiğinde "kandırıldık" diyecekler. Hatta ve hatta şöyle demeçler verecekler. :D
:hhh:
Yalnız son bölümden sonra şu "5 senede bitme" geyiğine inanmaya başladım. Arada kaynayacak gibi bu Mihawk.
Bu dediğin çıkar mı çıkar yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık