Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    113
Genel kanı şuydu ; Shanks kılıç taşıyor, o zaman kesin kılıçustasıdır. Bütün dayanak noktası bu. Sonra bu serinin yazarı diyor ki ''Shanks nasıl dövüşür bilmiyorum.'' Hem de bunu özel bir kılıç taşıyıp taşımadığını sorulduğu soruda söylüyor. Diyor ki evet Shanks özel bir kılıç taşır ama bu onun sadece kılıçla dövüştüğünü göstermez.

http://www.korsanfan.com/konu/shanks-kılıç-ustası-mı-değil-mi.328/
Oda'ya rağmen "Shanks kılıç ustası değildir" diyenlerin oranı %41.2 burada.
Galiba Shanks fanları, Shanks'ı Mihawk'ın unvanı karşısında ezmemek için Oda'yı bile kanıt olarak kabul etmiyor.
Yalnız Shanks kılıç ustası olup olmasa bile çok önemli değil. O unvan işinde bir sıkıntı olduğu belli.Adamların arasındaki düello sonuca bağlanmamış bile. Mihawk 'ın ünvanı ya başka birisiyle alakalı ya da Shanks'in kolunun gitmesi ile alakalı birşeyi var. Her halükarda Mihawk için Shanks'ten güçlü diyemiyoruz. Çünkü Mihawk'ın yaptıkları belli Shanks'in yaptıkları belli.:D

Genel kanı şuydu ; Shanks kılıç taşıyor, o zaman kesin kılıçustasıdır. Bütün dayanak noktası bu. Sonra bu serinin yazarı diyor ki ''Shanks nasıl dövüşür bilmiyorum.'' Hem de bunu özel bir kılıç taşıyıp taşımadığını sorulduğu soruda söylüyor. Diyor ki evet Shanks özel bir kılıç taşır ama bu onun sadece kılıçla dövüştüğünü göstermez.
Mihawk tartışmaları devam etsin diye öyle bir cevap vermiştir. Kaldı ki ortada net bir cevap yok, yoruma açık.

Shanks nasıl dövüşür bilmiyorum çünkü bi aptallık edip kolsuz bıraktım diyor adam.

Kılıç ustası olmayan bir karaktere de özel bir kılıç vermek... Seride özel kılıçların hangi tip karakterlere verildiği bu kadar barizken.

Shanks nasıl dövüşür bilmiyorum çünkü bi aptallık edip kolsuz bıraktım diyor adam.

Kılıç ustası olmayan bir karaktere de özel bir kılıç vermek... Seride özel kılıçların hangi tip karakterlere verildiği bu kadar barizken.
Kılıcı koklamak için yanında taşıyor! aslında tekme tokat atıyor Shanks :cool:

@Taisho Reis bir kılıç alalım şuraya :a:

Büyük ihtimal o kılıç en iyi 12'den biri.

Yalnız Ryuma'nın kılıcı bile en iyi 12 den değil.:) Bu kılıçlar iyi bir açıklanmalı herhalde wano da açıklanır olayı.

Shanks'ın kılıç ustalığından bahsedilmiş sanıyorum. Madem denk geldi, bugün SBS'de şöyle bir söyleşinin varlığından haberdar olduk.

Türkçe çevireyim ;

Takipçi : Shanks'ın kılıcının ismi nedir?

E.Oda : Doğru, ona ''Gryphon'' deniyor ve Shanks birinci bölümde bu kılıcı taşıyordu, ama nasıl dövüşeceği konusunda bir fikrim yoktu, anlarsın ya?

http://onepiece.wikia.com/wiki/SBS_Volume_87

Kılıcı özel, ama nasıl dövüşeceğini bilmiyorum anlayın işte demiş. Sizce kılıç taşıyan birisi nasıl dövüşür? Kılıçustası olmaz mı? E.Oda neden böyle bir cevap vermiş. Bence herşey açık. Mihawk'ın bir Yonko'ya (genellikle Shanks'ın kılıçustalığı üzerinden denklem kurulurdu) denk olamayacağı gözüküyor.
Şu aşamada wikiye güvenmek doğru değil diye düşünüyorum. Oraya epeyce bir yanlış bilgi eklemişler. Kılıcın adı doğru fakat diğer kısma dair OroJackson'da bir şey söylenmemişti. Bir çıkarım yapılacaksa da bilgi doğrulandıktan sonra yapılırsa daha iyi olur. Sonra isteyen istediği yorumu yapar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık