Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    112
Görüyorum ki Katakuri fanı olmuşsun, güzel güzel. Herkes fanı olmuş gerçi, benim ilk bölümden gördüğüm şey artık tescillendi. Başlarda dalga geçiyordunuz şekilci diye, şimdi Kata'nın askerleriyiz he. Neyse iddiayı kaybedeceksin yavaştan kabullen, her bölüm bizim lehimize ilerliyor. Şiddet senin için geliyor :a:
İlk bölümlerdeki gereksiz şişirmeler olmasa çok daha önceden süslerdi avatarımı.

Şiddet bizim göbek adımız be :a:

Karasakal'ın bariz güçsüz olduğu nereden çıktı?
Yeni Yonko olması onu bana göre bariz güçsüz yapıyor.Gösterdikleriyle kıyasladığım zaman BB daha zayıf kalıyor.Fiziksel güç ve hakide BM üstün.Meyve olarak BB daha önde fakat genel olarak yenebileceğini düşünmüyorum.Kaldı ki yüksek bir ihtimalle 3. meyveyi yiyecek BB.

Yeni Yonko olması onu bana göre bariz güçsüz yapıyor.Gösterdikleriyle kıyasladığım zaman BB daha zayıf kalıyor.Fiziksel güç ve hakide BM üstün.Meyve olarak BB daha önde fakat genel olarak yenebileceğini düşünmüyorum.Kaldı ki yüksek bir ihtimalle 3. meyveyi yiyecek BB.
Bir zaman atlaması daha olacağı belirsiz, ki Karasakal Luffy'e oranla çok daha hızlı yükselen bir adam. Belki bir meyve daha yemiştir, bilemeyiz. Final korsan boss'u olma potansiyeli yüksek, serinin ana kötüsü gibi bir şey. Ben kendisi Kaido'dan ve Garp'dan bile güçlü görüyorum.

Bir zaman atlaması daha olacağı belirsiz, ki Karasakal Luffy'e oranla çok daha hızlı yükselen bir adam. Belki bir meyve daha yemiştir, bilemeyiz. Final korsan boss'u olma potansiyeli yüksek, serinin ana kötüsü gibi bir şey. Ben kendisi Kaido'dan ve Garp'dan bile güçlü görüyorum.
Şuan değil işte bence.Meyve yeselerdi gösterirlerdi büyük ihtimalle.Adam daha Aokijiye Shiryuya söz geçiremiyor şu haliyle.Bunun dışında zaman atlaması olmaz fakat BB bir büyük düşmanının meyvesini daha götürüp power up alır.O zaman serinin zirvesine oynar işte.
1 meyveli teach sıradan commander.
2 meyveli teach yonko
3 meyveli teach serinin zirve adayıdır gözümde.
Fakat şuan ki seviyesi Momdan düşüktür.

Şuan değil işte bence.Meyve yeselerdi gösterirlerdi büyük ihtimalle.Adam daha Aokijiye Shiryuya söz geçiremiyor şu haliyle.Bunun dışında zaman atlaması olmaz fakat BB bir büyük düşmanının meyvesini daha götürüp power up alır.O zaman serinin zirvesine oynar işte.
2 meyveli teach yonko
Aokiji'ye WB olsa o bile söz geçiremezdi. Aokiji pek vur kafasına al ekmeğini tipi bir adam değil, o adamı dizginleyebilmek imkansız gibi bir şey. Shiryu'da o kadar olmasa da keza öyle. Gorosei bu adam Denizcileri bıraktı diye depresyona giriyor, Aokiji-Kizaru gibi adamlara isteği dışında kimse söz geçiremez zaten.

2 meyveli teach yonko
Meyvesiz Teach zaten ikinci komutan olacaktı eğer istese.
Bence o sıralama şöyle olmalı.
Meyvesiz = Komutan
1 meyveli = sağ kol
2 meyveli = Yonkou
3 meyveli = ne hali varsa görsün ''Değersiz'' :bilmem:

2 meyveli teach yonko
Bu kafadan gidersek Wb daha Ace e söz geçiremiyor deriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık