Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyveyi Kim Yemeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben amiral ayarında bir meyve olmadığı görüşüne katılmıyorum.Tek bir hiken saldırısıyla kaç gemi yaktı geçti.Bence çok güzel ve dehşet bir meyve.Hatta tam amiral ayarı bana göre.Coby yerse eğer bir şekilde mantıklı gelir bana.Hem meyvenin Coby'e gitmesi sanırsam Luffy'i de üzmez.Amiral meyvelerinin gücünü biliyoruz ve eski 3 amiraldan baz alırsak hepsi büyük alanlara etki edebilen ve yıkıcı güçte meyveler.Bence de bu meyve de öyle.Sanji yerse diable jambe'sinin ne anlamı kalır :D Bence tayfadan biri yemez.

Bence kimse yemez ama istediğim bir şeyi yazayım. Shogun Franky'e yedirilse yada Franky'nin robot olan bir kısmına yedirilse güzel olur. Franky olursa hem meyveli hem meyvesiz gibi olur yani kendi öz bedeni yemeyecek meyveyi. Yüzme sıkıntısıda kalmaz ve öyle olursa Franky Sanji-Zoro seviyesine çıkar güzelde olur.

Ace'in meyvesi Amiral ayarı olmaktan epey uzak. 4-5 tane gemi batırdı diye aşırı yıkıcı bir güç oldu. Hiken attığı halde Teach'in adamları gıdıklanmadı bile. Karakteri seviyorsunuz anlıyorum, ama lütfen abartmayın şu adamları bu kadar.

Ace'in meyvesi Amiral ayarı olmaktan epey uzak. 4-5 tane gemi batırdı diye aşırı yıkıcı bir güç oldu. Hiken attığı halde Teach'in adamları gıdıklanmadı bile. Karakteri seviyorsunuz anlıyorum, ama lütfen abartmayın şu adamları bu kadar.

Aynen o şekil o yüzden Coby'e verilmesinden yana değilim daha şekil bi logia lazım o çoçuğa amiral olcak fiziği,potansiyeli tam yerinde:D

Görüş ayrılığı bir şey diyemem ama BB'nin adamları da sıradan 3-5 korsan değil.Yonkou tayfasının kemik adamları oldular.Ben amiral ayarı bir meyve olduğunu düşünüyorum.Siz düşünmüyorsunuz.Karakteri sevmemle bir alakası olduğunu düşünmüyorum sadece meyvenin yıkıcı bir güce sahip olduğunu düşünüyorum o kadar.

Görüş ayrılığı bir şey diyemem ama BB'nin adamları da sıradan 3-5 korsan değil.Yonkou tayfasının kemik adamları oldular.Ben amiral ayarı bir meyve olduğunu düşünüyorum.Siz düşünmüyorsunuz.Karakteri sevmemle bir alakası olduğunu düşünmüyorum sadece meyvenin yıkıcı bir güce sahip olduğunu düşünüyorum o kadar.
Amiraller'in benzer şekilde isim saldırılarını yaptıklarını düşündüm aynı yerde, böyle bir görüş belirdi kafamda. Sana göre en güçlü meyve bile olabilir, dediğin gibi görüş ayrılığı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık