Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyveyi Kim Yemeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim tayfadan yese yese Sanji yer diğerlerinin yemesi imkansız bence. Sanji'de luffy için yer hani meyve başkasına yar olmasın luffy o güçle dövüşmek zorunda falan kalmasın tarzı bi durum olabilir ama onunda yemesini istemem açıkcası. Coby'e ben çok sağlam bi logia bekliyorum amiral olabilmesi için ama mera mera onu amiral yaparmı bilmiyorum amiral meyvelerine kıyasla o kadar dehşetli bi güç değil. Valla dof'un adamlarından biri yesin ve vsde ölsün en güzeli bu bence belkide o meyve orjinal mera mera değildir yapay bişeydir bilemiyorum

Edit: Luffy'e lastik yeter hertürlü ki ben eminim g2+g3 red hawk yapsın hiken falan yanında kibrit ateşi kalır:D

Aslında düşününce Nami yese çok dehşet saldırılar yapar havayla rüzgarla falan karıştırarak. Düşünsenize ateş fırtınaları alev yağmurları vs Nami en etkili şekilde kullanacaktır. (tabi diğer Hiken türü saldırılar zaten olacak ama Nami'nin hava yeteneğiyle birleşince ekstra süper bişe olur) Hatta iklim aygıtına da yedirebilir. Kısacası meyve bence Nami'nin

okanil

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ama uzun zamandır one piece'i takip ediyorum
benimse aklıma şu geldi daha önce forumda Bb'nin güçlü şeytan meyvelerini topladığı hakkında birşey okumuştum
acaba bi şekilde bu meyveyede göz koyar mı ? :confused:

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ama uzun zamandır one piece'i takip ediyorum
benimse aklıma şu geldi daha önce forumda Bb'nin güçlü şeytan meyvelerini topladığı hakkında birşey okumuştum
acaba bi şekilde bu meyveyede göz koyar mı ? :confused:
Haberdar olma ihtimali bana düşük gibi geliyor ama eğer Mero Mero no Mi'den haberi olursa ilgisini çekecektir diye düşünüyorum. Veya en başından beri bu işte parmağı olabilir, zira meyvenin 2 yılda nasıl tekrar geri geldiği belirsiz.

Hoşgeldin bu arada.

acein mezarından naaşı çıkartıp içinden meyveyi almış olabilme ihtimali var netice wb ölünce onunki alındı böyle bişey luffyi daha çok ateşler.

luffy yerse seriyi bırakırım ki oda öyle bir hata yapmaz. 2 şeytan meyvesinin imkanı yok. hayır sabonun ölmediğine inananlara bile hadi belki derim de serinin üzerine kurulduğu ana olaylardan biri değişirse ayıp eder oda.

okanil

Ne kadar düşünsemde tayfadan kimseye yakıştıramadım meyveyi ama luffy'nin dikkatini dağıtmak için mükemmel bir yol bulmuş doflamingo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık