Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Meyve niye potansiyelini köreltsin yav? Hakiyi zaten meyve olmasaydı da öğrenemeyecekti 17 yaşında denize açıldı çocuk.
Hacı sen nasıl bi senaryo üzerinden belirliyorsun anlamadım jdjdjd

Benim ki meyve yemeseydi ve haki üzerine çalışarak 17 yaşında denize açılsaydı şeklinde bir kurguydu. Senin ki farklıysa saygı duyarım.

Benim ki meyve yemeseydi ve haki üzerine çalışarak 17 yaşında denize açılsaydı şeklinde bir kurguydu. Senin ki farklıysa saygı duyarım.
O şekil tabii potansiyeli gereği yine çok güçlü olurdu.

Ben hakiyi öğreten olmaz diye o şekil kurguladım. Bu tip what if konularında hep sıkıntı çıkıyor zaten. :/

Konu öyle değil ama. Anketteki isimlere bakmanı tavsiye ederim. Şu anki Luffy'den şekerini alır gibi meyvesini alıyoruz.

Şu gözle bakıyorum luffy'in şuan yeteneğinin çoğu meyvesi ile beraber meyvesine güveni var luffy'in ama eğer bugüne kadar hiç meyvesi olmasıydı bence şuan ki hakisin'den daha güçlü bir hakisi olacaktı şuan ki halinden güçlü olabilir Amiral seviyesine oy verdim o seviye de olmasa bile 1 tık altı olabilir Haki sayesin de.

D. Olması , Dayanıklılığı, Azmi ve Hayali yüzünden çok gelişecektir .

Şu gözle bakıyorum luffy'in şuan yeteneğinin çoğu meyvesi ile beraber meyvesine güveni var luffy'in ama eğer bugüne kadar hiç meyvesi olmasıydı bence şuan ki hakisin'den daha güçlü bir hakisi olacaktı şuan ki halinden güçlü olabilir Amiral seviyesine oy verdim o seviye de olmasa bile 1 tık altı olabilir Haki sayesin de.

D. Olması , Dayanıklılığı, Azmi ve Hayali yüzünden çok gelişecektir .
Öyle bir konuda açmayı düşündüm baştan hakisiz gelse diye benzer bir konu var diye açmakta tereddüt ettim yoksa onuda merak eden birçok kişi var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık