Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Shichibukai seviyesi, en az. Luffy fiziksel olarak çok güçlü. Kolay değil o lastik meyvesini taşımak. Luffy'nin ilk meyveyi yediği zamanlara bakın. O zamanlar bırak dövüşmeyi, kolunu bile kaldıramıyordu. Oralardan bu seviyelere geldi. Üzerine bir de üç hakiyi koy. Zoro falan dinlemez..

Fark eder mi la? :/ Sana sırf dayanıklılıktan örnek vermişim. Dayanıklık ve irade ile meyvenin alakasını söylersen ben de güleyim. :oops:
Meyvesinin lastık olduğunu bilmiyon değil mi şimdi sana onu söyleyecez :artiz:

Tamamdır, Luffy'nin meyvesi lastik, şuan dayanırken lastik olmasının avantajını hem de darbelerden kaçarken lastik olmasının avantajını kullanıyor.

Meyvesinin lastık olduğunu bilmiyon değil mi şimdi sana onu söyleyecez :artiz:

Tamamdır, Luffy'nin meyvesi lastik, şuan dayanırken lastik olmasının avantajını hem de darbelerden kaçarken lastik olmasının avantajını kullanıyor.
Unutmuşun hocam sanırım, lastik olması sayesinde fiziksel hasarları epey az alıyor Luffy.
Bana meyvesi sayesinde hakili darbelerin etkisini azaltan tek bir sahne veya söylem gösterirseniz tamam haklısınız diyeyim.(G4-Dof sahnesinin farkında olarak diyorum bunu) Haki gerçek bedene ulaşıp zarar vermek demektir. Haki bile işe yaramıyor demek gibi bir şey sizin söylediğiniz.

Bana meyvesi sayesinde hakili darbelerin etkisini azaltan tek bir sahne veya söylem gösterirseniz tamam haklısınız diyeyim. Haki gerçek bedene ulaşıp zarar vermek demektir. Haki bile işe yaramıyor demek gibi bir şey sizin söylediğiniz.
Rakibi Hakili dahi olsa avantaj avantajdır. Farzı misal Doffy yapıştırdı Luffy'ye tekmeyi, Luffy uçtu binaları dele dele yapıştı birine. tekmedeki hasar meyveyi'yi sallamasa bile dış etkenlerden aldığı hasarı asgari alıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık