Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Cavendish MF Luffy ayarı ne ya? Abartmayın. MF Luffy tek başına Pasifista alamıyor Cavendish on tanesini tek saldırı ile biçer.

Adam saldırı yapmış, gitmiş iki eliyle tutmuş. Hız ve güç işte. Şu adamdan bu kadar nefret etmeyin yav.

Bi de bu konu ne alaka? Bacaksız Sanji ve Kılıçsız Zoro'yu da tartışşalım. Teknolojisiz Franky, Sapansız Usopp. :D
Zaten o ayarda diyorum.+- 1 tık falan vardır tartışılır ama o zamanki Luffy'den uçurum seviyesinde iyi olduğunu da sanmıyorum.

Cavendish'in Luffy seviyesi olmadığı aşikar.O kadar dorukisiyle onu tutsun bi zahmet.Bu arada Luffy'den nefret etmem.Onun aleyhine bir şey söyledik diye hatermişiz gibi davranmayın hemen.

Zaten o ayarda diyorum.+- 1 tık falan vardır tartışılır ama o zamanki Luffy'den uçurum seviyesinde iyi olduğunu da sanmıyorum.

Cavendish'in Luffy seviyesi olmadığı aşikar.O kadar dorukisiyle onu tutsun bi zahmet.Bu arada Luffy'den nefret etmem.Onun aleyhine bir şey söyledik diye hatermişiz gibi davranmayın hemen.
2 yıl öncesi ve sonrası arasında baya uçurum var seride.

Luffy'den meyveyi çıkartsak ve olay örgüsünü korsanlıktan değil de donanmadan götürürsek o zaman bu çocuk 6 stilde uzmanlaşacak ve doğal olarak "Soru" kullanıp g2 ayarında hızlanmış olacak, "Tekkai" kullanıp lastik meyvesinin avantajı olan dayanıklılığa sahip olacak, "Shigan"da uzmanlaşmış oluğ tek parmakla rakip indirecek falan fistan. Yani adam 6 stilin tamamını kullanabiliyor olacak.

Çöp bir karakterden ziyade efsane bir koramiral olurdu. Hatta işi ileri boyuta getirip en genç amiral adayı bile olurdu diyorum. Madem meyvesiz Luffy'yi tartışıyoruz bunu da konuşmak lazım. Meyvesiz olsaydı alakasız yerlere gidiyor konu.

Ama mangada tam tersini gösteriyor Oda. Yani pek yorumluk kısmı yok bence.
Nerde gösteriyor ? Px olayını mı söyleyeceksin ? Onu söyleyeceksen pxi tekleyenler bizimkiler.Canvedish'in,Barto'nun onu yapacağını bilmiyoruz.Ayrıca madem uçurum var Cavendish'i hangi ayarda görüyorsun ? Bana göre Sanji Hasır Şapka filosundan kimle teke tek kapışsa parçalar.Bu yüzden Cavendish'in kılıcını tutması çok üstün bir fiziksel kuvvet örneği değil.

Luffy'den meyveyi çıkartsak ve olay örgüsünü korsanlıktan değil de donanmadan götürürsek o zaman bu çocuk 6 stilde uzmanlaşacak ve doğal olarak "Soru" kullanıp g2 ayarında hızlanmış olacak, "Tekkai" kullanıp lastik meyvesinin avantajı olan dayanıklılığa sahip olacak, "Shigan"da uzmanlaşmış oluğ tek parmakla rakip indirecek falan fistan. Yani adam 6 stilin tamamını kullanabiliyor olacak.

Çöp bir karakterden ziyade efsane bir koramiral olurdu. Hatta işi ileri boyuta getirip en genç amiral adayı bile olurdu diyorum. Madem meyvesiz Luffy'yi tartışıyoruz bunu da konuşmak lazım. Meyvesiz olsaydı alakasız yerlere gidiyor konu.
Orası zaten tartışılmıyor hocam. Kimse de tartışamaz.:D Olay şu an bir anda meyvesi ondan çıkarılsa gücü hangi seviyeye düşer.

Meyveyi şimdi çıkarsak gücü baya bir düşer sanırım. Fakat en başından beri Garp gibi fiziksel ve hakiye yönelik eğitim alsa bu halinden bile güçlü olabilirdi belki. Ver elinde de bir sopa. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık