Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyvesiz Halleri?

wolf D luffy

wb nin deprem yumruğuna sadece saf fiziksel güçle karşı konulabilineceğini zannetmiyorum. eğer öyleyse wb nin pek de güçlü olmadığını düşünmemiz gerekir ki wb nin gücü de tartışılamaz herhalde :D

Allah askina lucci kim ya? Bu lucci denilen adam luffye yenilen lucci degilmi?su hakisiz luffye gear 2 si daha yeni olan luffye lucciden once marineleri dizip bluenoyu pataklauan luffye.
yapmayin etmeyin gozunuzu sevim.akainu ileluccinin ayni ankette olmmasi bile hata.

wb nin deprem yumruğuna sadece saf fiziksel güçle karşı konulabilineceğini zannetmiyorum. eğer öyleyse wb nin pek de güçlü olmadığını düşünmemiz gerekir ki wb nin gücü de tartışılamaz herhalde :D
kardeş wbdede meyve var akainudada üstelik wbninki saf güce daha fazla etki eden bi meyve ve o halde yumruk çarpıştırıyor akainu wb ile wbnin bisentosunu ayağıyla durduruyor siz bu adamı hala lucciyle bir tutun yiyosa caribouda yumruk çarpıştırsın wb ile oda logia dimi?

wolf D luffy

ben akainu ile lucciyi karşılaştırmadım. akainu lucciden çok daha güçlüdür sırf hakisi ile ve muhtemelen luccinin bildiği tüm dövüş stillerini de biliyordur. benim demek istediğim akainu wb nin saldırısını saf gücüyle değil meyve gücüyle karşılamıştır. wb nin deprem yumruğu saf güçle durdurulamaz bence.

ben akainu ile lucciyi karşılaştırmadım. akainu lucciden çok daha güçlüdür sırf hakisi ile ve muhtemelen luccinin bildiği tüm dövüş stillerini de biliyordur. benim demek istediğim akainu wb nin saldırısını saf gücüyle değil meyve gücüyle karşılamıştır. wb nin deprem yumruğu saf güçle durdurulamaz bence.
meyvesinin de etkisi var ama akainunun fiziksel güçle doğru orantılı o yumruğun gücü.artı wb nin tüm gücüyle orda vurmadığı apaçık belli(bir marine fordu ortaya bölen vuruşa bak birde diğerlerine)o yüzden akainu o yumruğa denk güçte vurdu.

Lucci-Akainu olyını bir kenara bırakıp kısa bir anket değerlendirmesi yapasım geldi :),

Karasakal'ın bu kadar göz ardı edilmesini beklemiyordum, ayrıca Akainu'dan daha fazla oy almasını bekliyordum, ama beklentilerimden epey değişik oldu sonuçlar,

Diğer bir konuda Marco, ankette çok ön plana çıkmasa da daha fazla oy alır diye düşünüyordum, aynı şekilde Ace'in de bu kadar çok oy almasını beklemiyordum, Ace ve Marco'nun oyları tam ters olsa tahminlerime daha çok uyardı açıkcası :)..

(Ayrıca Smoker'ın da forumun genelinden ezik damgası yemesi sürpriz oldu benim için :D)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık