Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marshall D Teach vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    218
Meyvesizler tabi ki daha avantajlı, daha karizma, daha adam.. O ayrı :D Fakat yami Teach'in her hakili saldırıyı(temaslı/temazsız) ekarte edebilmesi mümkün değil. Biliyorsun ki Teach bu seride en rahat hasar alan adamlardan biri. Kata tost yapar bunu :D
Her darbe alışında sendeleyip istediğini elde etti herif. :D Delinir, deşilir sonra kazanır bence. :)

Geleceği görsen bile gücün yetmediğinde yetmez.Kafama meteor düşecek olsa onu 10 saniye önce görmemin önemi yok zaten kaçamam.Teach içinde aynı durum geçerli görsen ne olur adam meyveni iptal ediyor tamamen
Olayın nasıl geliştiğinin bi önemi yok küçükken bile Buggy'le konuşurken adama canavar diyorlar.Küçükken denklerdi sonra Shanks araya uçurum mu koydu? Bunla ilgili bişeyde görmedik mangada
Bence sen Katakuri'yi abartıyorsun güçlü karakter ama ölmek bayılmak demek değil :D
Söylesene geleceği gören kişi kendisinden çok daha yavaş birinin meyveyi iptal edeceğini görse ne olur ki? Katakuri meyve bazlı değil haki bazlı savaşan biri. Sence dayak yediğini gördüğü bir geleceği yaşamamak için saldırısını ona göre yapan biri nasıl yenilebilir? Sen asıl Karasakal'ı büyütüyorsun. Çok hızlı bir karakter olur dersin ki bu gücünün dışında hız olarak da Katakuri'nin hamlesine yetişebilir. Adamın meyvesi sıkıntılı olduğu kadar dezavantajlı. Yediği her darbe iki kat daha fazla acı verecek. Ben halen üzerine basa basa en tehlikeli yetenek olduğunu düşünüyorum, geleceği görme meselesini. Shanks'tan götüm götüm tırsan biri, iki meyveli olduğu halde savaşmaya çekinen birini fazla şişirmişsin gözünde. Belli ki bir hainlik yapmış ve Shanks'ın hiç beklemediği bir anda Shanks'a bu yarayı vermiş. Shanks bu yarayı aldığında henüz bir Yonkou olmaktan çok uzak olduğu yıllar. Akainu'yu görüyor tırsıp kaçıyor. Bırak bir Yonkou ile kapışmasını amirali görünce kaçacak delik arayan birini biraz abartıyorsun. Time skip öncesi Luffy'den bir yumruk yedi karnına acı içinde kıvrandı yerde. Katakuri ile kıyaslamadan önce şöyle mantıken düşünsen. Sadece meyve gücü dışında bir yeteneği olmayan biri. Katakuri'nin saldırısını bloklayacak. Geleceği görüp nasıl bir hamle yapacağını kestirip saldıran birinin Karasakal'dan dayak yiyeceğini düşünüyorsun ilginç!

Söylesene geleceği gören kişi kendisinden çok daha yavaş birinin meyveyi iptal edeceğini görse ne olur ki? Katakuri meyve bazlı değil haki bazlı savaşan biri. Sence dayak yediğini gördüğü bir geleceği yaşamamak için saldırısını ona göre yapan biri nasıl yenilebilir? Sen asıl Karasakal'ı büyütüyorsun. Çok hızlı bir karakter olur dersin ki bu gücünün dışında hız olarak da Katakuri'nin hamlesine yetişebilir. Adamın meyvesi sıkıntılı olduğu kadar dezavantajlı. Yediği her darbe iki kat daha fazla acı verecek. Ben halen üzerine basa basa en tehlikeli yetenek olduğunu düşünüyorum, geleceği görme meselesini. Shanks'tan götüm götüm tırsan biri, iki meyveli olduğu halde savaşmaya çekinen birini fazla şişirmişsin gözünde. Belli ki bir hainlik yapmış ve Shanks'ın hiç beklemediği bir anda Shanks'a bu yarayı vermiş. Shanks bu yarayı aldığında henüz bir Yonkou olmaktan çok uzak olduğu yıllar. Akainu'yu görüyor tırsıp kaçıyor. Bırak bir Yonkou ile kapışmasını amirali görünce kaçacak delik arayan birini biraz abartıyorsun. Time skip öncesi Luffy'den bir yumruk yedi karnına acı içinde kıvrandı yerde. Katakuri ile kıyaslamadan önce şöyle mantıken düşünsen. Sadece meyve gücü dışında bir yeteneği olmayan biri. Katakuri'nin saldırısını bloklayacak. Geleceği görüp nasıl bir hamle yapacağını kestirip saldıran birinin Karasakal'dan dayak yiyeceğini düşünüyorsun ilginç!

Shanks karasakaldan korkmasa niye Wb’yi,hükümeti uyarsın yav.Ayrıca imparatorlardan birine öylesine hasar veremez normal biri adam meyvesiz saf gücüyle çizmiş Shanks’ı.Geri kalanı varsayım zaten ama Shanks imparatorken teachin komutan yenemeyeceğini düşünmek komik geliyor bana

Shanks karasakaldan korkmasa niye Wb’yi,hükümeti uyarsın yav.Ayrıca imparatorlardan birine öylesine hasar veremez normal biri adam meyvesiz saf gücüyle çizmiş Shanks’ı.Geri kalanı varsayım zaten ama Shanks imparatorken teachin komutan yenemeyeceğini düşünmek komik geliyor bana
Teach kaç sene önce vurmuş shanksa?

Teach yerden yere vurur, Kata bonibon atıp mı kazanacak? Sıfıra yakın saldırı gücü var Katanın, Teache hiçbir halt yapamaz. :)

Meyvesiz WB'nin 4. kaptanını yedi,Meyve alınca 2. kaptanı yedi.Fazla küçümseniyor. WB yonkou, Magellanda fazla güçlü bir meyveye sahip onların karşısında o duruma düşmesi normal. Mangaka gözünde yc1 kıvamı bir karakter o dönem.
Katılıyorum.

öyle diyonuzda teach katanın beline geliyor yalnız.Teach yakın dövüşe girse kata mızrağı saplar yada yumruğu kafasına yapıştırır.Uzak dövüşte zaten kata alıyor. Teachin saldırı gücü g3 kadar bile değil nerde alacak katayı.
G3 kadar mı değil? Adam YK2 yenen biri. Büyük ihtimalle YK1 civarı o dönemde. Ne demek G3 kadar saldırı gücü yok yahu. Şaka gibi. Ne sanıyorsunuz siz bu adamı? Yonkou olmuş birinden bahsediyoruz. Yıllarca WB'nin gemisinde rahat takılmış. Potansiyeline çok hızlı erişmesinin bir sebebi iki meyve yemesiyse, diğeri de yıllarca kendini geride tutmuş olması. Üst üste dövüşlere girerek çok hızlı güçlendi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık