Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marco'nun Ödülü

Marco'nun ödülü nasıl?

• Yetersiz

Kullanılan: 44 72.1%
  • Gayet iyi

Kullanılan: 13 21.3%
  • Kararsızım

Kullanılan: 4 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    61
Bebeliğinden itibaren yeni dünyada at koşturmuş,
Roger tayfasıyla kapışmış,
Dünyanın en güçlü adamının zirve adamlarından,
Kizaru ile kapışmış, etkisiz hale getirmek için bulunan ilk boşlukta deniztaşıyla kelepçelenmiş,
Dosdoğruca Akainu'nun "haki kullanıcıları" diye belirttiği

Marco'nun ödülü müymüş o?

Üye silindi 7459

Ingilizcesinde "olacakti" diyor yani kesin degil su anki odulu. Eger marinefordta 990 milyon beli oldugunu aciklasaydi serideki en yuksek odule sahip karakter olacakti.
1.si yanlis hatirlamiyorsam Ace idi 500m ile. Yani demem odur ki o zaman için cok buyuk bir odul miktari bu. Ama şu anki odul miktari 990 milyon beli olmamali

Luffynin ödülüne baktığında mantıklı duruyor sonuçta luffy bu ödülü bir yonkou ile savaşı sırasında iki as adamını indirerek aldı ( onlara gösterilen kısmı buydu) bundan öncesinde açık açık hükümete savaş açmış ve hükümetin üç yerini basmış basması ardından iki yer harabeye çıkmış.
Bence Queenin ödülü kingten yüksek çünkü Queen güçlü silahlar üreten biri buda onun ödülünü yaydığı tehdit nedeniyle arttırmıştır.
Luffy o ödülü bunlar yüzünden almadı pek, hak etti tabii bu ödülü çoktan ama Morgansın şişirmesi ile aldı.

Bunu söylememe sebep verenler sağ olsun. xD
İsim ver kim onlar kim :cool:
Ingilizcesinde "olacakti" diyor yani kesin degil su anki odulu. Eger marinefordta 990 milyon beli oldugunu aciklasaydi serideki en yuksek odule sahip karakter olacakti.
1.si yanlis hatirlamiyorsam Ace idi 500m ile. Yani demem odur ki o zaman için cok buyuk bir odul miktari bu. Ama şu anki odul miktari 990 milyon beli olmamali
Güzel güzel bahaneler akıyor, seç beğen xD

Balıkadam adası eskiden WB korumasındaymış şimdi BM haraç kesiyor .Kata veya Smoothie'nin orayı alması bile 100-200 m arttırır ödülü yani.

İsim ver kim onlar kim :cool:
Oralara kadar elin uzanacağını sanmıyorum. İşte bu vivreyi yapanlar, editörler, Oda filan sjhjhj :dd.d
Ben onu Marco'nun ödülüne istinaden yazmıştım. Yaptıklarına baktığımızda Mihawk'ın yaptığı tek icraat denizci filosunu yok etmek olacak. Shichi öncesi 1M ise bunu yapmasıyla anca 2Me kadar yükselir. :d.dd

Oralara kadar elin uzanacağını sanmıyorum. İşte bu vivreyi yapanlar, editörler, Oda filan sjhjhj :dd.d
Ben onu Marco'nun ödülüne istinaden yazmıştım. Yaptıklarına baktığımızda Mihawk'ın yaptığı tek icraat denizci filosunu yok etmek olacak. Shichi öncesi 1M ise bunu yapmasıyla anca 2Me kadar yükselir. :d.dd
2m fena değil, güzel para :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık