Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Donquixote Doflamingo

Kim yener?

• Kullanılan toplam oy
    157
dof bencede alır gibime geliyor adam marineford'dan yara almayan nadir kişilerden biri adamın tam gücünüde bilmiyoruz o yüzden o alır diyorum

dof bencede alır gibime geliyor adam marineford'dan yara almayan nadir kişilerden biri adamın tam gücünüde bilmiyoruz o yüzden o alır diyorum
Dof, Akainu'ya, Kizaru'ya, Aokiji'ye saldırdı damı yara almadı. Marco'nun savaşta herkese, heryere atarı vardı valla, milletin önünden kaçtığı Akainu'yu durduruyordu ve Akainu geçemiyordu Marco'yu. Kizaru'yu tekmeleyip gömmüşlüğü var, Aokiji'yi de uçurmuşluğu var.

Dof'la kıyaslanamaz bence Marco. Adam belli ki K.Hakisiz. Bu yüzden Garp'tan ansızın yediği yumruk yüzünden yerin dibine geçiriliyor resmen ki yumrukla yere kapaklanmadı bile direk ayakları üzerine atladı.

Marco kesinlikle kazanır. Arkadaş, bu Gorosei, Marco'yu BB'yi yenebilecek adamlar arasında saymış hala Dof diyorsunuz ya :D

Dof, Akainu'ya, Kizaru'ya, Aokiji'ye saldırdı damı yara almadı. Marco'nun savaşta herkese, heryere atarı vardı valla, milletin önünden kaçtığı Akainu'yu durduruyordu ve Akainu geçemiyordu Marco'yu. Kizaru'yu tekmeleyip gömmüşlüğü var, Aokiji'yi de uçurmuşluğu var.

Dof'la kıyaslanamaz bence Marco. Adam belli ki K.Hakisiz. Bu yüzden Garp'tan ansızın yediği yumruk yüzünden yerin dibine geçiriliyor resmen ki yumrukla yere kapaklanmadı bile direk ayakları üzerine atladı.

Marco kesinlikle kazanır. Arkadaş, bu Gorosei, Marco'yu BB'yi yenebilecek adamlar arasında saymış hala Dof diyorsunuz ya :D
dof'un savaşmak için yaklaşmasına gerek yok adam gülerek savaşıyor :D yani kendinden aşırı emin bir havası var ondan ben dof'a verdim ve dof'un yeteneği tam olarak gösterilmedi ben göründüğünden fazlası var diye düşünüyorum

Doflamingo alır gibi.. Marco'nun bi taraflarını kesilince geri gelmicek ya :D Ama Anka formunda kolu kanadı kesilse gelirde, normalde kopsa bi tarafı eski halide getiremez diye düşünüyom.

Hellsing'deki Walter gibi ipler kullandığı düşündüğüm için direk olarak kesme biçme tarzı bi dövüş tekniği vardır.(Az da olsa Marineford savaşında gördük yeteneğini :D)

Roronoa Zoro

İyileşme kavramına göre değişir. Yaralanma ve kopma farklı şeylerdir sonuçta. Yara kapanır ama, kopan bir şey geri gelmez. Bir bakıma yok olur. Meyve yok olan bir şeyi getirebilir mi ? Logai getirir fakat aynısını Zoan için geçerli mi ? İyileşmenin bir sınırı vardır, tıpkı meyve güçlerinin bir sınırı olduğu gibi ki bu iyileşme meyveden geliyor.

Bir Anka kuşu en büyük bıçak yaranızı bile iyileştirebilir. Fakat kopan kolunuzu yeniden çıkartamaz.

İyileşme kavramına göre değişir. Yaralanma ve kopma farklı şeylerdir sonuçta. Yara kapanır ama, kopan bir şey geri gelmez. Bir bakıma yok olur. Meyve yok olan bir şeyi getirebilir mi ? Logai getirir fakat aynısını Zoan için geçerli mi ? İyileşmenin bir sınırı vardır, tıpkı meyve güçlerinin bir sınırı olduğu gibi ki bu iyileşme meyveden geliyor.

Bir Anka kuşu en büyük bıçak yaranızı bile iyileştirebilir. Fakat kopan kolunuzu yeniden çıkartamaz.
Eğer öle bi' durum yoksa zaten Anka Meyvesinde işi zor diyom Marco'nun :D Ciddi ciddi böle yorum atmanada gerek yoktu paşa..

Aynen :good: Böyle birşey olabilir.Zoan meyvesinin özelliklerini tam olarak bilmiyoruz logiadan farkları var.Herşeyi geçtim jozuyu durduran adam marcoyu en kötü durdurur,ondan sonrada bir kairouseki takmak ne kadar zor ? Yada kontrol edebilirse en kötü denizin dibini boylatır.Fakat Marco ne yapacak o pençe saldırılarıyla mı onu yenecek.Buna sadece gülerim.Bunu yapmaya kalkışana kadar jozu gibi durdurulur zaten ve tamamen kitlenir.Yani Doflamingo - sama kolay kolay affetmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık