Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marco Öldürülebilir mi ?

Nasıl lastiğin uzamasının falan bir sınırı var ise iyileşme gücünün de bir sınırı vardır. Yani öldürülebilir
Öyle bir kural yok. Her kural meyveye özgüdür. Misal Law meyveyi kullandıkça güçten duşüyor. Diğer meyvelerde böyle bir olay yok. Yine mansherry her meyve kullanışında ömründen veriyor. Bu kurallar meyvenin kendine has özelliklerdir. Marconun meyvesi için böyle bir sınır yok. Mangaka sbsde söyledi deniyor lakin bence tam form için değil kısmi form icindir bu sinirlama.

Yok öldüremezsin. Oda'nın sbssinin ucu açık. Bana göre burda kastedilen; Wolverine'i düşünün. 1 Saniyede kendini yenilemiyor ama bir yenilenme hızı var ve belli zaman aralığında tamamen yenilenebiliyor. Marcoda böyle. Meyvesi açıksa ölmez bana göre. Yenilenme hızının ötesinde bir hasara maruz bırakıp zayıflığında meyvesini iptal ederek öldürebilirsin ancak. Tabi burda başka bir olay devreye girebilir. Anka kuşu yeniden doğrar. Marconun meyve uyanışı bu şekilde olabilir.

Öyle bir kural yok. Her kural meyveye özgüdür. Misal Law meyveyi kullandıkça güçten duşüyor. Diğer meyvelerde böyle bir olay yok. Yine mansherry her meyve kullanışında ömründen veriyor. Bu kurallar meyvenin kendine has özelliklerdir. Marconun meyvesi için böyle bir sınır yok. Mangaka sbsde söyledi deniyor lakin bence tam form için değil kısmi form icindir bu sinirlama.
Odanın lafı gayet rahat bir şekilde dediğimi destekleyici kabul edilebilir. Ayrıca bu kesinlik nereden geliyor anlamadım? Bunun için olabilir desen anlardım ama neyse artık.

kör topal

Deniz taşına zincirlenerek denize atılarak veya 2 şeytan meyvesi yedirilerek öldürülebilir. Diğer öldürme yöntemlerinde haki hatta kalbi parçalamak bile saçma geliyor. Sonuçta küllerinden tekrar doğan bir yaratık kalbinide yeniler kafasınıda yeniler.

Kizaru lazer atınca normalde organları da parçalanmalı ama Marco hemen iyileşiyor. Yani organ zarar görmüyor. Bir katana ile kafasını da koparamazsın. Çünkü kılıç bir yerden girip diğer yerden çıkana kadar öbür tarar birleşir ve gene iyileşir veya vücut otomatik olarak eksik organı tamamlar. Bence marcoyu parçalara ayıramayız. Meyve aktif olduğu sürece iyileşir. Limiti dolunca ancak öldürülebilir. Enerjisi biterse iyileşme olmaz. O durumda normal tedavi görür. Enerjisi olunca gene kendini iyileştirir.

ayrıca kaido yada big mom ile kapışıp bayıltma durumunda meyve yedirerekte öldürülebilir ? hatta meyvesini bilem çalarlar zor olabilir ama ölür

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık