Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

MangaTürk YouTube Kanalı

Acayip bir hoşgörü vardı MangaTürkte Datte :ehe: Sende var mıydın orada?
Dostum MangaTürk'te hoşgörü de vardı dostlukta vardı, mesela bu forumda çok arkadaşım dostum var. Evimde ağırladığım belki de 100 kişi falan vardır belli tarihlerde. :) Yaptığımız bir çok buluşma toplantı vardı ve sadece "saplar" dan oluşmayan :).

Site nasıl gitti dersen, benim programlama bilgim yok, site hack yedi, uzun süre kapalı kaldı insanlar dolayısıyla dağıldı yani. Yoksa eğlenceli zamanlardı.
Herhalde Türkiye'de en ilginç kurallara ve kitleye sahip sitelerden biriydi. Her telden insan vardı :)

Tobi-Obito diyenleri banladığım için pişman değilim.

Lütfen kanalı beğen paylaş teşekkürler :)

Dostum MangaTürk'te hoşgörü de vardı dostlukta vardı, mesela bu forumda çok arkadaşım dostum var. Evimde ağırladığım belki de 100 kişi falan vardır belli tarihlerde. :) Yaptığımız bir çok buluşma toplantı vardı ve sadece "saplar" dan oluşmayan :).

Site nasıl gitti dersen, benim programlama bilgim yok, site hack yedi, uzun süre kapalı kaldı insanlar dolayısıyla dağıldı yani. Yoksa eğlenceli zamanlardı.
Herhalde Türkiye'de en ilginç kurallara ve kitleye sahip sitelerden biriydi. Her telden insan vardı :)

Burası son kale artık. Birçok MT üyesi burada devam ediyor.

Bende baya severdim ya komplo teorilerini indirip okurdum güzeldi yani. Beğendim ve abone bile oldum sıkıntı yok :flaugh: :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık