Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

MangaTürk YouTube Kanalı

Evet Rize.

Rizede manga anime konuşacak birini bulursam inan ki yapacağım.

Çok güzel ban attim o siralar Japonların geçmişin kölesi kişiler olduğunun bu kadar farkında değildim. :)

Yönetimde güzeldi de, o teorinin olduğu dönemde mesela site arşivleri mevcut özellikle Naruto da Türkiye'nin en iyi forumuyduk. Böyle bir şeyin olma ihtimali 6 kez ust üste sayısal lotonun aynı bayiye çıkmasi ihtimali gibiydi.
Sayısal loto 6 kez aynı bayiye çıktı. ;)

Dostum arkada video var. Yeni bir video çektim derenin içindeyim, kayaliklar var. Fotoğraf değil videoyu izlerken dikkat edersen yoldan araçlar geçiyor.

Zaten insanlar Karadeniz'in güzelliklerini de görsün istiyorum 3. Videoyu bekle. ;)
Rizede var var olmaz mı ? :D

Reis illa Rize’de yüz yüze olmak zorunda değil. İnternet üzerinden de görüşebilirsiniz. Hatta canlı yayın yaparsınız. Smoker ile senin OP üzerinde müzakere yapmanız çok hoş olacaktır.
Smoker yapmak isterse kanal canlı yayını galiba 100 abone sayısında açıyor olabilir.
Smoker benim değerli bir dostum.

Gençliğimizde güzel bir klavye hediye etmişti bana Warcraft 3 ve Aoe 2 de az insanın canını yakmadim o klavye ile hahaha.
Gerçekten kötü olmuş…. Ben daha önce çekmiştin sanki bitince öyle birşey hatırlıyorum varsa bakayım dedim yoksa önemli değil.
Bayram izni sebebiyle koydeyim çok yakin zaten kopan yer başka dede yurduna ev yaptik. Sağolasın, yarin bir video çekerim kanala yüklerim güncel halini.

Smoker yapmak isterse kanal canlı yayını galiba 100 abone sayısında açıyor olabilir.
Smoker benim değerli bir dostum.

Gençliğimizde güzel bir klavye hediye etmişti bana Warcraft 3 ve Aoe 2 de az insanın canını yakmadim o klavye ile hahaha.

Bayram izni sebebiyle koydeyim çok yakin zaten kopan yer başka dede yurduna ev yaptik. Sağolasın, yarin bir video çekerim kanala yüklerim güncel halini.
10 yıldan fazla olmuştur, daha unutmadın mı o klavyeyi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık