Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mangadaki Kutucuklar

Kutucukların içinde yazılanlar tartışılabilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    44
@RedTeroR Bilerek almamıştır o kılıcı be. Doflamingo'nun amblemi falan vardı hep serumlarında. Dof onu da yavaş yavaş görmüyordu galiba. Yoksa dediğin gibi Ace'i tekleyen adam bu hale bu kadar hızlı düşmezdi.

Garp=WB=Roger değil mi? Denkler yani. Eşit demeyelim.
Hasta WB nasıl Garp'ı da geçip dünyanın en güçlü adamı oluyor? Hadi bak normal hali daha güçlü diyelim hasta olmasına rağmen hala nasıl Garp'tan güçlü?

Bunu haterlık yapmadan açıklayabilecek var mı?

İşin hikayesi bunlar bence. Tanrısal bir bakış açısıyla verilen kesin bilgiler değiller. Aksine hikaye içerisinde kabul gören halkın ya da bir takım saygın organların yakıştırması gibi.

Tekrar yazıyorum kaynamasın diye.
Bu adam varken ve sadece yaşlıyken
Bu adam nasıl en güçlü oluyor?????
Yaşlı ve hastayken??

Açıklama bekliyorum. :)

karolla

Tartışılamaz, tartışılması teklif dahi edilemez. Sırf sizin mantığınız yatmıyor diye mangayı inkar mı edeceksiniz?

Evet yaşlı hasta WB o haliyle dünyanın en güçlü adamıydı. Evet o hasta hali bile garptan güçlü. O hasta kalbi tekleyen binlerce yara almış adam akainuyu indirebiliyor. Demekki hala en güçlü ünvanını taşıyor. Garp şu haliyle gidip akainuyu 2 yumrukta indirebilir mi? Bunu hayal edebilen var mı?

Kaidou şuan güçlü kişi. Tartışılması en saçma olan da bu. Karada havada denizde bu adamdan güçlü kimse yok demiş mangaka. Ölümsüz olması sebebi ile yaşı çok büyük çıkabilir ve bu yüzden efsanelere konu olmuş birisidir diye düşünüyorum. Bu yüzden bir insanın bu kadar yaşayamayacağından onu yaratık sanmış olabilirler. Kimler? Onu görmeyen halk.

Mihawk en iyi kılıçustasıdır. Bu tartışılmaz bir durum. 2 yıllık zaman atlamasından sonra gene bir kutu içinde bunu yazdı. Başkalarının ona karşı dövüşebilecek olması onu yenebileceğini göstermez. Adamın kolunu sallayıp attığı slashı başka bir shichi olan law anca meyveyle ıkınırsa atıyor.

Falan fistan. Tartışılacak bir konu bile değil. Kuran ayetini inkar edip hala müslümanım demek gibi bir şey o kutuları inkar emek.

Garp=WB=Roger değil mi? Denkler yani. Eşit demeyelim.
Hasta WB nasıl Garp'ı da geçip dünyanın en güçlü adamı oluyor? Hadi bak normal hali daha güçlü diyelim hasta olmasına rağmen hala nasıl Garp'tan güçlü?

Bunu haterlık yapmadan açıklayabilecek var mı?
Çok fazla kafa yoruyorsunuz yav şu basit şeylere.Mangaka Garp varkende diğer yonkoular varkende vermiş.Garp'ın kendisine söyletmiş denizlerin babası diye.Bir anlık sinirle denizcilerin amiralini folloş etmiş bir.Yüzünün yarısı olmadan Ace'i yenen adamı kolaylıkla harcamış.Yere bile düşmeden bir adamdan bahsediyoruz bu seride böyle ölüm göremezseniz bir daha ben eminim.Garp Luffy'nin G2'li yumruğunu yiyip yere gömülüyor :D

Çok fazla kafa yoruyorsunuz yav şu basit şeylere.Mangaka Garp varkende diğer yonkoular varkende vermiş.Garp'ın kendisine söyletmiş denizlerin babası diye.Bir anlık sinirle denizcilerin amiralini folloş etmiş bir.Yüzünün yarısı olmadan Ace'i yenen adamı kolaylıkla harcamış.Yere bile düşmeden bir adamdan bahsediyoruz bu seride böyle ölüm göremezseniz bir daha ben eminim.Garp Luffy'nin G2'li yumruğunu yiyip yere gömülüyor :D
O yumruk olayı biraz muamma gibi duruyordu bence.

Tamam da işte diyorum mantıklı mı bu? Normal adam olsa neyse de ana karakterin dedesi, WB-Roger-Garp 3'lüsünden biri işte. Boş bir adam değil ki.
Hasta+Yaşlı Wb> Yaşlı Garp mı yani? Garp bir de gayet fit ve sağlıklı gözüküyor.
Denk olan adamlar var ortada. Birisi daha kötü durumdayken nasıl diğerinden daha güçlü oluyor?
Ünvan bununla da sorgulanacak bir şey olduğunu gösteriyor.

G2 olayı bilerekti. Sengoku da serzenişte bulunmuştu. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık