Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Pluto hem akıcı, bunun yanında beyni yoran ve olay kurgusu müthiş bir seri. Henüz 26 bölüm okudum ancak çok iyi olduğunu söyleyebilirim.

Urasawa'nın bu kadar övülmesi boş değilmiş.

Aynı zamanda dünyanın en tatlı manga karakterine sahip.

Pluto hem akıcı, bunun yanında beyni yoran ve olay kurgusu müthiş bir seri. Henüz 26 bölüm okudum ancak çok iyi olduğunu söyleyebilirim.

Klasik Naoki serisi. Geçenlerde de dile getirmiştim. Sonunu hiç iyi bağlayamıyor Naoki, bitirince yorum yapmanı beklerim. :)

Sinir bozucu derecede kaliteli kurgu yeteneği var Urasawa'nın.

@Reiper
Pluto'nun hikayesi bir Astro Boy arcını esas alıyor yani hikayenin kaba hatları diyebileceğimiz kritik olaylar Osamu Dazai'ye ait. Urasawa'da en çok hayranlık duyduğu kişiye saygısından finali neredeyse hiç değiştirmeden aktarmış. Diğer eserleri Monster ve Billy Bat'in sonu bence tatminkar sonlardı. 20th Century Boys'un ise biraz sıkıntısı var ona katılabilirim ama sorun bağlayamaması değil. Neyse spoiler olmasın okumayan vardır belki.:D

Arkadaşlar Hellsing-vari gereksiz Japon mizahına kaçmayan, şiddeti de esirgemeyen fantastik konulu bildiğiniz manga varsa söyleyebilir misiniz?

arkadaş solo leveling bu kadar MÜTHİş mi çizilir?çizim on üstünden 10 üstelik renkli
yav koreliler amerikaya gidip orada çalışıp geri gelip stüdyo mu açıyor anlamadım...

edit:eek: canavar çizimleri hakikaketen inanılmaz...

Son düzenleme:
Tower of god neden bu kadar çok tavsiye edildiğini çözdüm. 10 bölüm okuyunca anlıyorsunuz ki bu bildiğin Hunterxhunter. Belki biraz low-tier HxH ama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık