Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Anlık patlamalar ile gaza gelmenin anlamı yok. Çok uzun da yazmak istemiyorum da.

Yeni bir seri olduğu ve popüler olduğu için manga okumayan tip bile, anime-mangaya uzak tipler bile gidip alıyor. Op'ta ise belli bir kemik takipçi var. Yeni birilerinin bir anda bir sürü cilt sattırma ihtimali yok. Adam gidip 900. bölümün cildini alıp ne yapsın? Hiç seriyi bilmiyor. Ama bunda hmm gidip alayım diyor.

Oda eğer yeni bir seri çıkarsa ve seri baya bomba bir şey olsa, üstüne de animesi sağlam olsa o zaman asıl rekor gelir gibi.

İnsanların OP en çok satan diye en iyi olduğunu söylediği için biraz böyle giydiresi var insanın. Bir nevi Kadıköy Galatasaray galibiyeti hesabı acısını cikarmalarini beklerdim haterlarin.

İşin daha ilginç tarafı onca senedir bir sürü seri ara ara böyle hype yaptı. Shingeki, boku no vb. ama hiçbiri satışlarda One Piece i geçememişti. Kimetsu bırak geçmeyi kırk milyon fark yapmış.

Edit: Üstelik One Piece in bir yılda içinde en çok satış yapan manga olma rekorunu bile şimdiden kırmış. Üstteki mesajlarda yazdığı gibi One Piece Marineford zamanı 38 civarı milyon satmıştı.

batıdaki müzk gruplarının neden buraya özel albumlerinde şarkı çıkardığını anladım.adamlar her şeyin gidip parasını ödüyor.e herhalde buraya özel şarkıları basacaklar.(in japan edition) dedi mi, bir grup japonya ya gidip konserde yapar,şarkı da çıkartır.Sanatçılar gerçekten şanslıymış.

not::flaugh::good::hhh:pardon o iş öyle değilmiş...
ithal edilen cdler ucuz oluyormuş,gidip yerli dükkandan almak yerine ...yerli albümleri pahalı kaçıyormuş...neyse konuya dönücem...burda bir şeyler dönüyor lan...adamlar resmen tröstleşme falan ortada...
yani türkiyede rakının pahalı olup ...dışarda ucuz olması gibi...sıkıntı var bu işte.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık