Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Charlotte Katakuri

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    231
En basitinden Katakuri mızrağına koka yapıp fırlatır Magellana.Magellan gear 2 Luffy önünde diz çöken biri 2 yıl önceki Lucci kadar bile dayanıklı değil.Katakuri alır.

İki yıl önceyi sadece Luffy Reis için söyleyebilirsin diğerlerinin iki yıl öncesi sonrası yok. Luffy Reis iki yıl önce de Shicbukai olabilecek güçteydi.

Kaybettim tartışmayı demenin farklı yolu, ama buggy de şöyledir demek :bilmem:
Anlamadım. Adamların seviyesi düşük. Darbe vurabilecekleri bile belli değil. Hepsine bir mızrak soksa Akainu'dan fazla ünü olurdu. Hatta Katakuri'yi Bleach serisine transfer müzakereleri başlatırdı Bleach'in Mangakası Aizen'nin yerine koymak için. :D

Anlamadım. Adamların seviyesi düşük. Darbe vurabilecekleri bile belli değil. Hepsine bir mızrak soksa Akainu'dan fazla ünü olurdu. Hatta Katakuri'yi Bleach serisine transfer müzakereleri başlatırdı Bleach'in Mangakası Aizen'nin yerine koymak için. :D
Yuh fandaş orda Jimbei var Kata'nın anasını bile uçuruyor. Croc var, İvankov var. Diyorum ya dört tane Shicbukai kaçıyordu Magellan'dan. Adam iki yıl önce gösterildi diye güç olarak düşük görülüyor.

Magellan bu hıyarı döver, Kata en fazla bir kaç jelibon atar sonra havalı havalı konuşur, zaten belli bir yere kadar uyanış falan yapmıyor, üstün yeteneklerini göstermiyor. Haliyle Teach ve ekibine olduğu gibi Magellan'ın bitirici gücüne kurban gider Kata :artiz:

Jimbe, Luffy, Croc, İvankov vs Kata yap bakalım ağzını yüzünü yamultur köşeye indirirler.

Gerçi dövmelerine gerek yok, Kata üçünü dövene kadar tükenip kendini yere bırakır :hhh:
Abartmıyorum 2 sene önceki halleriyle dokunamazlar güncel Kataya.Luffy tek yer.Croc tek yer.Ivankov ve Jimbei biraz zorlardı.

Ha bu arada bu vsyi Kata alır.Doflamingo bile Magellandan güçlüdür tahminimce.

Yuh fandaş orda Jimbei var Kata'nın anasını bile uçuruyor. Croc var, İvankov var. Diyorum ya dört tane Shicbukai kaçıyordu Magellan'dan. Adam iki yıl önce gösterildi diye güç olarak düşük görülüyor.

Magellan bu hıyarı döver, Kata en fazla bir kaç jelibon atar sonra havalı havalı konuşur, zaten belli bir yere kadar uyanış falan yapmıyor, üstün yeteneklerini göstermiyor. Haliyle Teach ve ekibine olduğu gibi Magellan'ın bitirici gücüne kurban gider Kata :artiz:
Adam geleceği görüyor la sen ne diyorsun? :D Teach gibi mi?

Jinbei Big Mom'ı uçurdu ama o kadar kişi Magellan'dan kaçtılar? O zaman Magellan Big Mom'ı da alır. Tamam fandaş kafama yattı.

İki yıl önceyi sadece Luffy Reis için söyleyebilirsin diğerlerinin iki yıl öncesi sonrası yok. Luffy Reis iki yıl önce de Shicbukai olabilecek güçteydi.

Kaybettim tartışmayı demenin farklı yolu, ama buggy de şöyledir demek :bilmem:
Yahu 2yıl öncesi sonrası ne fark eder Jinbei dediğin adam Red Hawk'a oha çekiyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık