Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Madara vs Eski Kageler

Açtığı klonlarda P.Susanoo yoktu sonradan açtı P.Susanoo'u klonlara P.Susanoo açtırabilse alsın dünyayı yıksın zaten boşa planla uğraşmazdı teki Bijuu kadar güçlü 50 tanesi dünyayı yıkar.
Bijuulardan bile güçlü diyor bir çeviride P. Susano'o için. Bu adam Minato da olsa harcanamaz. Anca Madara normal canlı olacak, Minato'da Shiki Fujin yapacak öyle yani :D Ki Madara canlı halindeyken Rinnegan'ı açmıştı ve Senju genine sahipti. Edo'yla gelen ölümsüzlük ve sınırsız çakrayla varın siz düşünün bu Madara'yı kim yener :D

Açtığı klonlarda P.Susanoo yoktu sonradan açtı P.Susanoo'u klonlara P.Susanoo açtırabilse alsın dünyayı yıksın zaten boşa planla uğraşmazdı teki Bijuu kadar güçlü 50 tanesi dünyayı yıkar.
5 Hokage'nin 1. si zaten aklını aldı Madara'nın, diğerleri de eşek değil ya bi mühür çaksınlar Edo için :D

Thor şimdi bu adamda zaten sınırsız çakra var. 50 tane kage bunshin de yapsa gene sınırsız çakra olmuyacak mi. Bir kage bunshinnormal insan ile ayni teknikleri kullanıyor normal bir insan gücünde yalnızca darbe aldığı zaman yok oluyor. Bence mantık olarak p. Susano hepsinde yapabilir ama dediğinde haklısın öyle olsa dünyayi yok eder geçerdi sanırım. Mantık çerçevesinde yapabilir ama kishi yaptırmaz.

Bijuulardan bile güçlü diyor bir çeviride P. Susano'o için. Bu adam Minato da olsa harcanamaz. Anca Madara normal canlı olacak, Minato'da Shiki Fujin yapacak öyle yani :D Ki Madara canlı halindeyken Rinnegan'ı açmıştı ve Senju genine sahipti. Edo'yla gelen ölümsüzlük ve sınırsız çakrayla varın siz düşünün bu Madara'yı kim yener :D
Yanlış çevrilmiş ;
http://www.mangareader.net/naruto/589/5
Bijuu kadar güçlü diyor.

thosy

Bence kazekage olarak 3. yü koysaydın daha iyi olurdu. Demir'i kullanabilen gelmiş geçmiş en güçlü kazekage olarak geçiyordu.
Günümüzdeki kagelerden daha çok zorluyacakları kesin ama bana hala Madara daha üstün gibi geliyor.

4.Hokage olmasa Madara derdim.Çünkü adam mühürlerin kralını biliyor ve ayrıca çok zeki.Ha ötekilerde mühürleme biliyordur kesin ama Minato kadar kalitelisini bildiklerini pek sanmıyorum ben.Yani ötek kageler mühürlese bile Madar bozar birşekilde bence.
Yuh kagelere oy verdim 41-41 eşit oldu skor :D

madara nın daha görmediğimiz bir çok gücü olduğu kesin ama şu durumda değerlendirirsek diğer tarafa gelirsek onların bazı yetenek ve güçlerini gördük. bence çekişmeli geçer ama minato dövüş sırasında işleri değiştirebilir. beş kage zar zor alır madarayı.

koma

minato varsa bir ihtimal alırlar edo madarayı.minato zeki adamdır bir yolunu bulur.diğerleride özelikle Raikage güç açısından yeter diyorum.

minatonun madaraya shiki fuujin uygulama ihtimali var eger minato olmasa marada bu eski 4 kageyi ve yeni 5 kageyi üstüste koyar onların üstünede metooru düşürür gömer hepsini :) adam ölümsüz la bikere

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık