Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Yeni Rakibi

Hangisi olur ?

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Weewil gibi duruyor ama pek op tarzı bir düşman değil, nakama olur belki. Wano bizimkiler gemideyken gösterilir ve shogun zoro tarafından düşürülür bence artık zamanı geldi onun,bu kadar yonkou kaptanı düşüyorsa shogunda düşsün başlasın artık sonun başlangıcı.

Katakuri dövüşü ıkına ıkına yenmiş(?) bi Luffy var. Ki yenmesi de Katakuri'nin bencilliğinin sivrilip Luffy gibi ne var ne yoksa dalması sayesinde. Sakinliğini koruyan, az darbe alan adam coşup bu şekilde savaşınca, ana karakterle dayanıklılık yarışına girince telef oldu gitti tabi. Fakat bu dövüşte Luffy ne b.hakide ne de k.hakide rakibine yaklaştı. Forumda sanki Luffy iki saat dövüşünce Katakuri kadar ileriyi gördüğü iddia ediliyor ama ortada öyle birşey yok. B.hakide de ardına G4'daki patlayıcı gücü aldığı için daha az sorun yaşadı. Hala 1'e 10 darbe alan taraf Luffy'di ayrıca. Bu gereksiz giriş kısmını bitirirsem, Luffy bence Katakuri'yi geçebilmiş değil. Karşısına başka bir sağ kol çıksa, onla kapışırken şimdi de bu rakibin sivrilmiş gücü karşısında ezilecek, ha aşması Katakuri kadar zor mu olur bilmem. Neyse bence bi bi sağ kol yada ayıboğan ile karşılaşır. Hatta üstüne bir rakip daha gelir mi Cracker sonrası Katakuri gibi olur mu merak içindeyim :T

Meraklısı için troll kısmı. Sabah denizden çıkmış balığa dönen Jack'i, öğleden sonra Ayıboğanı, akşamına da Ryokugyu'yu alır. Mihawk Yonkou, iyileşince de onu alır.

Jack'in sağ kol olduğunu düşünmüyorum. Ha olsa bile Katakuri'ye göre fazla vasıfsız kaldı. Bu noktadan sonra daha sağ kollar ile kapışmaz gibi geliyor bana. Sağ kolları neredeyse denk seviyede görüyorum. Yani en güçlü sağ kol kim olursa olsun diğerinden büyük bir farkla güçlü değildir herhalde. Yanılıyor da olabilirim ilerde görecez. Şimdilik bu mantığa göre Luffy'nin sağ kol devrini kapattığını düşünüyorum. Daha güçlü biriyle dövüşecektir. Büyük ihtimal de WB ile bir alakası var diye geçen Oda'nın bahsettiği isim olacak.

Jack, Mihawk eledim direk. Mihawk Zoro'nun rakibi. Akainu ile seri sonlarına doğru. Rolü farklı adamın. Şimdilik en yakın isimler Wevill ve Yeni Amiral'dir bence.

@twei
B.hakisi Kata kadar gelişmedi ama k.hakisi Kata seviyesinde şu an. Kata'nın kendisi dedi zaten. Bu çocuğun k.hakisi git gide benimkine yaklaşıyor diye.

Diğer taraftan evet Katakuri kendini yaraladı. Ama bu şekilde kazanmış olsa Luffy'nin ona denk seviyeye gelip gelmediği şüpheli olacaktı. Bu yüzden durumun eşitlenmesi açısından aynı yarayı kendine açtı. Bu arada Katakuri nerde bırakmış k.hakiyi? Luffy niye daha hızlı bir g4 formu bulmak zorunda kaldı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık