Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Yeni Rakibi

Hangisi olur ?

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Ayıboğanın karşısına çıkartıp Luffynin zırh hakisini geliştirecektir Mangaka.Ayıboğanda iyi bir zırh hakisi bekliyorum onun için yenmesi için Luffynin hakisinin yükseltip Kaidonun karşısına çıkartacaktır.

Son düzenleme:
Ayıboğanla dövüşmeyecekler de kanka olacaklar gibi geliyor. Ama belli olmaz, baya peşine düştü Luffy'nin.

Amiral de var seçeneklerde ve olmalı da ama bugüne dek hiç denizcilerle kapışmamış Luffy* şimdi nasıl ve niye kapışsın? İyi kurgu lazım ve şu an hiç de o yöne bir gidiş yok.

*Hiç kapışmamıştan kastım teke tek boss olarak kapışması. Hep öylesine karşılaştılar ve hiçbiriyle de düzgün veya sonucu olan dövüşü yok.

Öte yandan yonko adamları, yıkımcılar vs de anca geçiş rakibi olur artık Luffy'ye. Muhtemelen de bir yıkımcıyla kapışacak ama o yıkımcı Arc Blueno'su olacak en fazla.

Şimdilik Weevil ile yıkımcı diyorum.

Ayıboğanla dövüşmeyecekler de kanka olacaklar gibi geliyor. Ama belli olmaz, baya peşine düştü Luffy'nin.

Amiral de var seçeneklerde ve olmalı da ama bugüne dek hiç denizcilerle kapışmamış Luffy* şimdi nasıl ve niye kapışsın? İyi kurgu lazım ve şu an hiç de o yöne bir gidiş yok.

*Hiç kapışmamıştan kastım teke tek boss olarak kapışması. Hep öylesine karşılaştılar ve hiçbiriyle de düzgün veya sonucu olan dövüşü yok.

Öte yandan yonko adamları, yıkımcılar vs de anca geçiş rakibi olur artık Luffy'ye. Muhtemelen de bir yıkımcıyla kapışacak ama o yıkımcı Arc Blueno'su olacak en fazla.

Şimdilik Weevil ile yıkımcı diyorum.
Amiralle kapışırsa bu Greenbull olur.O da akainu zihniyetinde birisiyse söylediğin mümkün olur.Kahin değilim ama Luffy'i iyi tanıyorum.Onu da ezerek yener Luffy o zaman burada cümbüş yaşarız.:rolleyes: Ezerek dediğim Lucci nasıl son darbelerde ezildiyse öyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık