Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Yeni Rakibi

Hangisi olur ?

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace'in ölüsü dirisinden daha çok işe yarayacak diyorsun yani.
Öyle birşey söylemedim bunu sen söylüyorsun.Dirisinin ne işe yarayacağını söylemiştim zaten bunu iyi biliyor olmalısın.Ace öldü ama çabalarınız yeterli olmadı iması yapıldı hükümet için.Çünkü korktukları her neyse o zaten Luffy'e aktarıldı mf savaşında kare kare üzerinde duruldu.

Belki Jack olabilir. G4'ün süre sıkıntısını aşmasında Jack işe yarayabilir. Luffy yakında Kaido'ya yürüyecek. Bu adamın güç olarak oralara gelmesi gerekiyor.

Öyle birşey söylemedim bunu sen söylüyorsun.Dirisinin ne işe yarayacağını söylemiştim zaten bunu iyi biliyor olmalısın.Ace öldü ama çabalarınız yeterli olmadı iması yapıldı hükümet için.Çünkü korktukları her neyse o zaten Luffy'e aktarıldı mf savaşında kare kare üzerinde duruldu.
Peki Ace yaşamaya devam etse Luffy ölmeden nasıl KK olacaktı? Sana göre iradelerin kombosu olması lazım.:D

@Daredewill

Sizin mantıkla kardeşlerden biri ölmeden irade aktarılmaz ve yapboz tamamlanmazdı. Desene Luffy ölmeden de Ace KK olamazdı? :D

Gözünü sevdiğimin mantığı tek taraflı çalışmasın Emre, Selim..:D

Peki Ace yaşamaya devam etse Luffy ölmeden nasıl KK olacaktı? Sana göre iradelerin kombosu olması lazım.:D

@Daredewill

Sizin mantıkla kardeşlerden biri ölmeden irade aktarılmaz ve yapboz tamamlanmazdı. Desene Luffy ölmeden de Ace KK olamazdı? :D

Gözünü sevdiğimin mantığı tek taraflı çalışmasın Emre, Selim..:D
Mangaka öldürdüğüne göre olamazdı. Güçle herkese boyun eğdirse de Roger gibi başkasını beklerdi. Roger da irade tam yoktu bence, ondan harekete geçmedi.

İrade falan eyvallahta o şimdi çıkıp Kaido Luffy nin karşısına dikilse katliam olur. İrade bi yere kadar.
İşte öyle olmuyor, şans tanrısı yardım ediyor. İlk amiral olarak Kuzan çıktı karşısına, dedene borcum var dedi ve bıraktı. Hawkins ölme ihtimalini 0 olarak görüyor. İhtimalin 0 olması mümkün mü? Ayağı takılıp merdivenden düşüp ölen Kuina'yı görmüşken hemde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık