Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy'nin Yeni Formu 5. Vites ve D.

Küçülünce ağırlığın artması, normal bir insanın 2 m² olması gibi cümleler doğru olmasa da otomatik vites teorisini sevdim. Uyanış formunda tüm vitesler arasında geçiş yapması ve aynı zamanda çevreyi etkilemesi fikri güzel. Vücudu küçülterek haki yoğunluğu sağlama fikri de teoride güzel ama zaten ufak olan Luffy'i daha da küçük görmek istemiyorum artık. Rakipler gittikçe büyürken, bizimkinin onların yanında çocuk gibi kalması pek hoşuma gitmiyor. Yeni tekniklerle bu farkı kapatıyordu ama artık boyutunu küçülten bir teknik pek hoş görünmez.
Küçülünce ağırlığın artmasında bahsettiğim, yoğunluğun artması. m/v de v azalıyor, yani ağırlık artmıyor doğru. Ancak bahsedilmek istenen 1 kg demir, 1kg pamuk muhabbeti. düzenleyeyim mesajı.

Normal bir insanın 2 metre kare olmasıda hesap düz olsun diye söyledim. bakmaya üşendim ama Luffy 1.75-1.80 75 kg gibi bir şeydir. Formülde yerine koyunca 1.9 çıkıyor düz hesap 2 işte.

Zaten bende Luffy küçülünce rakipleri gülüp dalga geçecek demiştim :D, Güzel görüntü oluşturmaz ama ne yapalım :)

Küçülünce ağırlığın artmasında bahsettiğim, yoğunluğun artması. m/v de v azalıyor, yani ağırlık artmıyor doğru. Ancak bahsedilmek istenen 1 kg demir, 1kg pamuk muhabbeti. düzenleyeyim mesajı.

Normal bir insanın 2 metre kare olmasıda hesap düz olsun diye söyledim. bakmaya üşendim ama Luffy 1.75-1.80 75 kg gibi bir şeydir. Formülde yerine koyunca 1.9 çıkıyor düz hesap 2 işte.

Zaten bende Luffy küçülünce rakipleri gülüp dalga geçecek demiştim :D, Güzel görüntü oluşturmaz ama ne yapalım :)
Neyse burası matematik sınıfı değil sonuçta çok da önemi yok güzel teori :D

Bir Luffy fanı olarak ben bile sıkıldım la gearlardan. Tadında bırakmak lazım. Bound Man ve Snake Man çok müthiş teknikler. Gear serisi böyle kalsın güzel. Luffy uyanışa da gear der orası başka. Ama uyanış teknik olmuyor.

Biz Snake Man ve Bound Man'e mod diyoruz ama normalde Luffy'nin hiç modu yok. Snake Man ve Bound Man teknik Uyanış ise bir mod olur.

Son düzenleme:
Bir Luffy fanı olarak ben bile sıkıldım la gearlarsan. Tadında bırakmak lazım. Boyunda Man ve Snake Man çok müthiş teknikler. Gear serisi böyle birşey daha güzel. Luffy uyanışa da gear der orası başka. Ama uyanışa teknik olmuyor.

Biz Snake Man ve Bound Man'e mod diyoruz ama normalde Luffy'nin hiç modu yok. Snake Man ve Bound Man'e Uyanış işte bir mod olur.
Maymun kral modu son olur işte, yeter hepsine.

G5 çok büyük ihtimalle uyanış olacak. Ama olmazsa muhtemelen sinirlerle alakalı olacak.
G2-Damar
G3-Kemik
G4-Kas
G5 (son vites) - Sinir.
Deri olacağını sanmıyorum. Tabi bu modun verdiği güzel bir yetenek bulamadım. Luffy'nin tepki sürelerini (reflekslerini) hızlandıracağını düşünmüştüm, yine de pek havalı değil. K. hakiden çok bir fafarkı olmazdı bunun. Oda havalı bir şey bulur muhtemelen.
Sinir sistemi pek öyle lastiğe bağlanacak bir sistem değil. o yüzden g5 ile alakası olmasını beklemiyorum.

Sinir sistemi pek öyle lastiğe bağlanacak bir sistem değil. o yüzden g5 ile alakası olmasını beklemiyorum.
Şöyle düşünmüştüm. G3 kemikleri ısırıp balon gibi şişiriyor, G4 kasları şişiriyor. Belki G5 sinir olur diye düşündüm. Ama hem görüntü hem güç bakımından pek bir şey çıkmadı :D En iyisi hiç gear çıkmasın daha iyi bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık