Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Şu Anki Seviyesi Nedir?

Salak olmasa baya bi seviyede varda salak, Kukladan ne kadar dolaylı olsa da dayak ye, aslının yeri öpmesinde baş rolü üstlen ve sonrada gel bu adam için bir şey söyle.
Sanjiyi çok pis döver o bir gerçek ama ne döver:D
Sanji kesinlikle bir şekilde ayağa kalkacak ama işte
Ve bana kalsa Zoro ve Sanjiyi de alır aynı anda.
Üst düzey bi lord işte ama açıkçası bi koramiral tekleyemez

Shichibukai olsa Mihawk , Dof ve Luffy üçlüsünün adını anardık en güçlülerde ama bir amiral kesinlikle değildir

Bence Luffy Dofu tek başına indirmeyecek.

Ama oldu da teke tek kapışırlarsa da Lucci'den daha Epic bir savaş bekliyorum.
Yani şu an tanıtılan Dof bugüne kadar gördüğümüz tüm bosslardan kat ve kat üstün bir boss.
Öyle kolay kolay alaşı edileceğini sanmıyorum. Bu savaş sırasında büyük ihtimalle Luffy Power-up alacak. Belki hakiden yana olur belki 4 Gear açar.

Graykhan

Shinkibukailerden mihawk a yenilir dof karşıa çok zorlanır hatta şuanda görünürde onada yenilir gibi, diğerleriyle rahatlıkla kapışır. Denizciler le kıyaslarsak ;kolay alt edebileceği koramirallerde var zorlanacağıda,amiralleri bir süreliğine oyalayabilir örnek olarak sabonun yarısı kadar diye düşünüyorum.Gerçi fujitora orda çok pasif kapıştı dofa yardım etme gibi bir düşüncesi yoktu bu yüzden rölantideydi sanırım. Ciddi olduğunda sabonun ne kadar idare ebileceği meçhul. Luffy eğer bir Yonko ile kapışırsa sonuç ölüm olur : )

Luffy gibi bir adam karşımıza random bir korsan ve karizma olarak çıksa şurdaki insanların %90 ı amiral derdi eminim.
+1

Katilmamak elde degil. Konu Luffy olunca hep bir ezikleme var ortalikta cogu kiside. Tamam bir amiral degil biz de biliyoruz ama Luffy cok ezikleniyor nedense.
Ayrica iki Sanji toplasan bir Zoro etmez. Ashura'yla tek atar hatta Zoro :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık