Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin İndireceği İlk Amiral

Luffy'den Dayak Yiyecek İlk Amiral Kim Olur?

• Kullanılan toplam oy
    169
Katakuri'ye karşı kaç kişiyle savaştı? Şimdi sen bunu da trole vurursun. :D Çünkü yorum tarzın öyle evrilmiş sürekli yanılmaktan dolayı.
Ne zaman teke tek savaşmış Kata'ya karşı ? Yok kaçarken brule'yi görür yok bir anda gereksiz bir kardeş çıkar adamlar kendilerini delerler vesaire.

Sen o dövüşün teke tek olduğunu düşünüyorsan çok yanılıyorsun bir dünya üçüncü kişilik vardı dövüşte, direk rakibin sempati besleyip aşık olmasından bahsetmiyorum bak :oleyo2:

Zoro ve üç kılıcı vs Luffy olacak işte :D
Zoro + Üç kılıç + Bandana rahat alır Luffy'i :mincika:

Tamam da Zeus daha küçük yıldırımlar da atabiliyor. Orada Nami Zeus'u kontrol etmiyordu, Zeus Nami'ye sadık değildi o yüzden böyle kontrolsüz bir saldırı oldu.

Gücünün bitmesi kısmına gelince tek saldırı da gücü bitmedi. Ondan önce Big Mom Zeus'u epeyce kullanmıştı. 5 saldırı da gücü bitse bile Vergo'yu indirmek için fazla fazla yeterli olur. Üstüne bu sefer Zeus Nami'nin tam olarak kontrolünde olduğu için böyle kontrolsüz saldırılar da olmaz.

Tayfanın en güçlüsü olur konusuna gelirsek, Luffy' e anti meselesi yüzünden dokunamaz zaten. Zoro'yu yıldırımla vursa bile bu adam Vergo'ya, Judge'a vs. göre çok dayanıklı olduğu için ölümcül hasar vermeyecektir. Zoro'da açığını bulduğu an Nami'yi keser artık.
Hacım zeus şu an küçücük bir şey ve nami onu beslemesi gerekiyor biraz da olsa büyümesi için veya bir saldırı yapması için. Bu adamlar da boş durmaz. Hele sanji veya vergo direkt nami’nin yanında biter.
Nami ilk saldırısı gibi bir saldırı gerçekleştiremeyecek daha çünkü zeus bm’nin enerjisiyle doluydu ve o enerjiyi harcadı. Yani nami bundan sonra kendi enerjisiyle saldırı yapacak. Nami zeusu alarak baya güç artışı kazandı ama o dediğin adamlar nami’ye kaybedecek adamlar değil. Bu arada konu için eline sağlık :)

Hacım zeus şu an küçücük bir şey ve nami onu beslemesi gerekiyor biraz da olsa büyümesi için veya bir saldırı yapması için. Bu adamlar da boş durmaz. Hele sanji veya vergo direkt nami’nin yanında biter.
Nami ilk saldırısı gibi bir saldırı gerçekleştiremeyecek daha çünkü zeus bm’nin enerjisiyle doluydu ve o enerjiyi harcadı. Yani nami bundan sonra kendi enerjisiyle saldırı yapacak. Nami zeusu alarak baya güç artışı kazandı ama o dediğin adamlar nami’ye kaybedecek adamlar değil. Bu arada konu için eline sağlık :)
Rica ederim öncelikle :)

Hocam Big Mom sürekli Zeus'un enerjisini dolduruyordu gibi bir olayı ben hatırlamıyorum. Kendi kendine doluyordur bence o. Hadi o da olmadı Nami Wano'ya giderken kendi bulutları ile Zeus'u beslemistir bir şekilde. Yoksa niye yanında taşısın ki?

Buradan sonrası için Zeus'un enerji dolu olduğunu varsayarak konuşuyorum. Hız her şey değil, Kalifa da hızlıydı ama sonuçta Nami kazandı. Üstüne Zeus'un uçuş hızının Vergo'dan falan yavaş olacağını sanmıyorum. Sanji, Vergo falan Nami'yi tekleyemedikleri sürece boş. Nami vurduğu an alır bence.

Bana şey gibi geliyor. Oda Nami'ye öyle bir güç verdi ki, seri sonuna kadar başka power up vermesine gerek yok. Seri sonu Nami'yi de koramiral olarak görüyorlardı o oldu işte.

Luffy ilk Ryokugyu'yu indirir. Sonra tayfa amiralleri tek tek indirmez. Luffy-Zoro-Sanji 3 amiral ile eşleşir. Geri kalanlar diğer rütbeli askerler ile dövüşür. İçimden bir ses Akainu'yu Sabo'nun alacağını söylüyor ama hadi hayırlısı.

Birkaç yıl önce bir teoride Kizaru diye okumuştum. Hiç hatırlamıyorum teoriyi ama bence de Kizaru olur ilk.

Ne zaman teke tek savaşmış Kata'ya karşı ? Yok kaçarken brule'yi görür yok bir anda gereksiz bir kardeş çıkar adamlar kendilerini delerler vesaire.

Sen o dövüşün teke tek olduğunu düşünüyorsan çok yanılıyorsun bir dünya üçüncü kişilik vardı dövüşte, direk rakibin sempati besleyip aşık olmasından bahsetmiyorum bak :oleyo2:

Zoro + Üç kılıç + Bandana rahat alır Luffy'i :mincika:
Üzülme bir gün Zoro da öyle dövüşler yapabilecek seviyeye gelecek. Ace'i hayallerinde yaşat.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık