Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Final Akıbeti Ne Olacak?

Luffy'nin Seri Sonu Akıbeti Ne Olacak?

• Ömrü azaldığı için çok ağır bir hastalık geçirecek ve ölecek.

Kullanılan: 31 41.3%
  • Biri tarafından öldürülecek.

Kullanılan: 4 5.3%
  • Luffy'e hiçbir şey olmayacak ve 2 dana etiyle yeniden iyileşecek.

Kullanılan: 24 32.0%
  • Luffy,yaşamak için Law'ın Ölümsüzlük gücünü kullanmak zorunda kalacak.

Kullanılan: 16 21.3%

• Kullanılan toplam oy
    75
Ö-le-cek be abi.Hazırlayın kendinizi.Bu bir gerçek , bu gerçekten kaçmaya sakın ama sakın çalışmayın yoksa en çok siz üzülürsünüz.Ben şimdiden Luffy'nin gülümseyerek ölmesini kendime yedirmeye çalışıyorum.
Gear 2'de ve Gear 4'te kendini zorlamasını geçtim ,Emporio Ivankov marineford'ta 2 defa Emporio Tension Hormon'u enjekte etti ve bu da doping yani streoid gibi bir etki yaratıyor.
Şu panelle kesinleşti bile.Kimse şu panelin epikliğini konuşmadı forumda.Anime şirketi sağolsun bu sayfayı o kadar güzel yapmış ki resmen o duyguyu ve o foreshadow'u yansıtabilmiş.

Çok etkileyici bir sahneymiş yahu. Hyo emice hayranlıktan gözleri yaşardı.

Ölmesi daha vurucu bir son olur diye Oda Luffy'i serinin sonunda ya da her şey bittikten sonra bir zaman atlaması yaparak öldürebilir. Yüreğim dayanmaz tabi Ace + Luffy'nin ölümü sahnelerini arka arkaya koyarlar bir de... İnşallah ölmez canısı hem mutlu mesut yaşasın isterim hem de klişe muhabbetlerden tiksinirim.

2 dana eti seçeneğine bittim.Pirzola mı etin neresi ona bağlı olarak değişir. :D Gitmeden tüm bosslardan özür diliyorum der Luffy.Bende biri 1000 yapan özellik varmış Enma’nın da günahını aldınız diyerek son sözlerini söyler.

Üye silindi 5781

Çok etkileyici bir sahneymiş yahu. Hyo emice hayranlıktan gözleri yaşardı.
Gerçekten de etkileyici bir sahne.Az önce yorumları okurken gördüm kim dedi şu an bilemiyorum , belki geçmişte ben demişimdir bilmiyorum ama o sözü ben çok beğeniyorum.
Seri sonundaki düzende Luffy'nin yeri yok.
Gerçekten yok.Luffy WG'yi devirecek yeni bir şey kurulacak belki.İnsanlar zaten o sondaki savaşlar sebebiyle güvensizlik yaşayacak.Benim senaryom şudur , beğenmek beğenmemek sizde kalmış.
Luffy ''Yeni Düzen''in itibarı ve güvenilirliği için bizzat gidecek toplum içinde idam olacak.İdama götüren kişi ve Yeni Düzen'de yeri olacak kişi ise ''Korsan Avcısı'' Zoro olacak.
O zaman her şeyi bileceğiz.Belki Luffy'den ''Ben ölmeyeceğim ortak.'' lafını duyarız.
İdama götürülen Luffy idam olur.Roger'dan tek farklı noktası ise kalabalık bu sefer gülmeyecek , ağlayacaktır.
Kalabalığın gülmesiyle başlayan seri kalabalığın ağlaması ile bitecektir.
Tıpkı One Piece'te 2. bir yarıyı açan devre arasının mimarı Ace'in şapkasındaki simgeler gibi...

Gerçekten de etkileyici bir sahne.Az önce yorumları okurken gördüm kim dedi şu an bilemiyorum , belki geçmişte ben demişimdir bilmiyorum ama o sözü ben çok beğeniyorum.
Seri sonundaki düzende Luffy'nin yeri yok.
Gerçekten yok.Luffy WG'yi devirecek yeni bir şey kurulacak belki.İnsanlar zaten o sondaki savaşlar sebebiyle güvensizlik yaşayacak.Benim senaryom şudur , beğenmek beğenmemek sizde kalmış.
Luffy ''Yeni Düzen''in itibarı ve güvenilirliği için bizzat gidecek toplum içinde idam olacak.İdama götüren kişi ve Yeni Düzen'de yeri olacak kişi ise ''Korsan Avcısı'' Zoro olacak.
O zaman her şeyi bileceğiz.Belki Luffy'den ''Ben ölmeyeceğim ortak.'' lafını duyarız.
İdama götürülen Luffy idam olur.Roger'dan tek farklı noktası ise kalabalık bu sefer gülmeyecek , ağlayacaktır.
Kalabalığın gülmesiyle başlayan seri kalabalığın ağlaması ile bitecektir.
Tıpkı One Piece'te 2. bir yarıyı açan devre arasının mimarı Ace'in şapkasındaki simgeler gibi...
Birader siz de amma drama yaptınız be.:D Böyle bir sona söverim ben Luffy öyle düşünecek adam değil. Ölmesi de gerekmiyor. Luffy'nin kendisi düzen için bir sorun teşkil etmiyor. Bir de üstüne güvenliği ve itibarı için gidip ölecek diyonuz.:D Luffy güler bu duruma ben ile ne alakası var der.:D

Üye silindi 5781

Birader siz de amma drama yaptınız be.:D Böyle bir sona söverim ben Luffy öyle düşünecek adam değil. Ölmesi de gerekmiyor.
Reis drama lazım drama.One Piece biterken çiceklerin açıp hep beraber kucak içinde we are şarkısını söyleyerek bitmesini bekliyorsan en çok sen üzülecen be reis :D
Umarım ölmez ama ölecektir bence.Seri başından sonuna kadar alttan alttan verildi bu mesaj.

Reis drama lazım drama.One Piece biterken çiceklerin açıp hep beraber kucak içinde we are şarkısını söyleyerek bitmesini bekliyorsan en çok sen üzülecen be reis :D
Umarım ölmez ama ölecektir bence.Seri başından sonuna kadar alttan alttan verildi bu mesaj.
Çicekler açmaz. Yolculukları biter tayfa dağılır bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık