Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Final Akıbeti Ne Olacak?

Luffy'nin Seri Sonu Akıbeti Ne Olacak?

• Ömrü azaldığı için çok ağır bir hastalık geçirecek ve ölecek.

Kullanılan: 31 41.3%
  • Biri tarafından öldürülecek.

Kullanılan: 4 5.3%
  • Luffy'e hiçbir şey olmayacak ve 2 dana etiyle yeniden iyileşecek.

Kullanılan: 24 32.0%
  • Luffy,yaşamak için Law'ın Ölümsüzlük gücünü kullanmak zorunda kalacak.

Kullanılan: 16 21.3%

• Kullanılan toplam oy
    75
Meyvesinin aşırı kullanımı, magellan dan zehir yemek, iva'nın hormon tedavisi gibi sebeplerden hastalıktan ölecek. :(
Ama final de roger gibi gülerek ölür herhalde.

Oda tayfa dışın da birini öldürmiyo. FInal de dahi olsa tayafa dan birinin özellikle luffy'nin ölme ihtimali yok bana göre

Yine de dedega Luffy daha ilgi çekici.
Çok fazla hayatının azaldığına dair vurgular yapıldı. Luffyi manga tarihinin etkileyici ölümlerinden biri bekliyor bence.

Ben cidden Naminin ve Usoppun çığlık çığlığa ağlamasını okumak istiyorum ya. Zoronun kendini kasmasını, Sanjinin elinde sigarayı bile tutamayıp sessizce ağlamasını filan. Bi saniye duygusallaştım...

Üye silindi 5781

Ö-le-cek be abi.Hazırlayın kendinizi.Bu bir gerçek , bu gerçekten kaçmaya sakın ama sakın çalışmayın yoksa en çok siz üzülürsünüz.Ben şimdiden Luffy'nin gülümseyerek ölmesini kendime yedirmeye çalışıyorum.
Gear 2'de ve Gear 4'te kendini zorlamasını geçtim ,Emporio Ivankov marineford'ta 2 defa Emporio Tension Hormon'u enjekte etti ve bu da doping yani streoid gibi bir etki yaratıyor.
Şu panelle kesinleşti bile.Kimse şu panelin epikliğini konuşmadı forumda.Anime şirketi sağolsun bu sayfayı o kadar güzel yapmış ki resmen o duyguyu ve o foreshadow'u yansıtabilmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık