Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Final Akıbeti Ne Olacak?

Luffy'nin Seri Sonu Akıbeti Ne Olacak?

• Ömrü azaldığı için çok ağır bir hastalık geçirecek ve ölecek.

Kullanılan: 31 41.3%
  • Biri tarafından öldürülecek.

Kullanılan: 4 5.3%
  • Luffy'e hiçbir şey olmayacak ve 2 dana etiyle yeniden iyileşecek.

Kullanılan: 24 32.0%
  • Luffy,yaşamak için Law'ın Ölümsüzlük gücünü kullanmak zorunda kalacak.

Kullanılan: 16 21.3%

• Kullanılan toplam oy
    75

Üye silindi 5781

Bak, Luffy'i korsan kral yapmak Zoro'ya daha çok kattı, en iyi kılıç ustası olmak değil. En güçlü kılıç ustası olmayı hedeflerken ölecekti, Mihawk canını bağışladı. Ama Luffy için şimdiki gücüne ulaşabildi. Sen yanlış yorumluyorsun bence ama öyle demiyorum diyorsun sonra da.
Tamam haklısın.Ben ne dediğimi bilmiyorum , kendi yazdığımı bilmiyorum ama sen gayet iyi okuyorsun.

Tamam haklısın.Ben ne dediğimi bilmiyorum , kendi yazdığımı bilmiyorum ama sen gayet iyi okuyorsun.
Zoro'nun hedefi en güçlü kılıç ustası olmak olduğu için güçlü diyorsun. Aslında öyle değil. Luffy'i korsanlar kralı yapma motivasyonuyla kendi amacının önüne bile koyabiliyor ki bu amaç yüzünden şimdi bu kadar güçlü. Zoro Luffy ile takılmasa şimdiki kadar güçlü olamazdı bile.

Zoro'nun hedefi en güçlü kılıç ustası olmak olduğu için güçlü diyorsun. Aslında öyle değil. Luffy'i korsanlar kralı yapma motivasyonuyla kendi amacının önüne bile koyabiliyor ki bu amaç yüzünden şimdi bu kadar güçlü. Zoro Luffy ile takılmasa şimdiki kadar güçlü olamazdı bile.
Buna rağmen ''eğer hedeflediğim bu yolda karşıma çıkarsan seni öldürürüm'' demişti ayrıca Zoro Luffy'e.

2 şıkkı saf dışı bırakacağım.

1- Hastalıktan ölürse Çoppa'nın hayali ne olacak?
2- Law ölümsüzlüğü verirse Çoppa'nın hayali ne olacak?

Zaten her hastalığı iyileştiren ilacı yaptığı zaman hastalıktan ölme durumu boş. Bunun için Luffy'nin ısrar etmesi lazım. Miadımı doldurdum bırak öleyim gibisinden.

Benim bir teorim var aslında. Akainu luffyi yaktığında law denizaltında ameliyat yapmıştı ya, işte orda luffynin kalbi bence çok zarar gördü law kendi kalbiyle luffynin kalbini yer değiştirdi. Bunca zamandır law, luffy nin yaralı kalbiyle dolaşıyordu savaşıyordu doflamingoda dahil. Luffy bunu duyduğunda ağlayacak. Yine lawın luffy ye ölümsüzlük vermesi de olabilir ilerde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık