Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Final Akıbeti Ne Olacak?

Luffy'nin Seri Sonu Akıbeti Ne Olacak?

• Ömrü azaldığı için çok ağır bir hastalık geçirecek ve ölecek.

Kullanılan: 31 41.3%
  • Biri tarafından öldürülecek.

Kullanılan: 4 5.3%
  • Luffy'e hiçbir şey olmayacak ve 2 dana etiyle yeniden iyileşecek.

Kullanılan: 24 32.0%
  • Luffy,yaşamak için Law'ın Ölümsüzlük gücünü kullanmak zorunda kalacak.

Kullanılan: 16 21.3%

• Kullanılan toplam oy
    75

Üye silindi 5781

Dostum alternatif evren muhabbeti gibi oluyor bu ki ben sırf bu yüzden çizgi romanlardan aşırı tiksinirim. Başka bir hayal başka bir Sanji şu anki halinden daha fazlası olabilirdi tabi neden olmasın ama o bizim bildiğimiz Sanji olmazdı.
Reis sabahtan beri bunun için dil döküyorum ya.Aynı telden çalıyoruz aslında bu konuda.
Hepsi @Montana 'nın suçu

olm zaten sinirlendim , hiç şaka kaldıracak şeyde değilim.Sabahtan beri kendimi anlatamıyorum , herkes yazdiklarimi okumayip yorum yapiyor.
Kanka aslında yazdıklarını çok net anlıyorum ve anladığım için cevap yazma gereksinimi duymuyorum. Büyük ihtimalle benim gibi anlayan çok kişi var ve zaten anladıkları için bir şeyler yazma ihtiyacı duymuyorlar.

Luffy'nin Zoro'dan Zoro'nun Sanji'den daha güçlü olacak olmasının sebebini ben en önce karakterlerin potansiyellerine bağlarım dostum. Sanji dünyanın en iyi tekme atan dövüşçüsü gibi bir şey olmak isteseydi dahi yine Zoro'dan güçsüz olurdu bana göre. Hani Sanji KK tayfasında mücadele ediyor olmasa anlarım da adamların hepsi aynı şartlarda aynı yolun yolcusu
Aralarında farkı potansiyelleri belirler, fakat hayaller de ateşleyici bir güç, motivasyon kaynakları. Luffy sence Kk olma motivasyonu olmasa köyünden çıkıp, bu kadar güçlü olabilir miydi?

@Capori de bu konuda haksız değil. Motivasyonu daha çok güç odaklı olsa daha güçlü olabilirdi diyor. Oda'nın şu anki işleyişinde ne Luffy'den ne de Zoro'dan güçlü olurdu, ama daha farklı hissettirirdi büyük ihtimal.

Aralarında farkı potansiyelleri belirler, fakat hayaller de ateşleyici bir güç, motivasyon kaynakları. Luffy sence Kk olma motivasyonu olmasa köyünden çıkıp, bu kadar güçlü olabilir miydi?

@Capori de bu konuda haksız değil. Motivasyonu daha çok güç odaklı olsa daha güçlü olabilirdi diyor. Oda'nın şu anki işleyişinde ne Luffy'den ne de Zoro'dan güçlü olurdu, ama daha farklı hissettirirdi büyük ihtimal.
Zaten sırf o yüzden mesele aksiyondur aksiyon varsa karakterler ederi kadar güçlenirler diyorum. Sanji hali hazırda serideki en büyük maceranın içinde olduğu için daha çok güçlenmesinin önündeki tek engel hayali değil Oda'nın kendisini geri plana atması olur o yüzden.

allah aşkına bırak reis.Manyak yaptın beni
Bak, Luffy'i korsan kral yapmak Zoro'ya daha çok kattı, en iyi kılıç ustası olmak değil. En güçlü kılıç ustası olmayı hedeflerken ölecekti, Mihawk canını bağışladı. Ama Luffy için şimdiki gücüne ulaşabildi. Sen yanlış yorumluyorsun bence ama öyle demiyorum diyorsun sonra da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık