Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Crocodile abartılmış biri. Normalde edeceği 3. Seviye verimli toprak ki bu toprak türünü zor koşullar ile işleyebilir ve ürün alabilirsiniz. Forumda ise 2. seviyeymiş gibi davranılıp fanları tarafından ise 1. Seviye en değerli toprak türündeymiş gibi görülüyor.

Son düzenleme:
Crocodilr abartılmış biri. Normalde edeceği 3. Seviye verimli toprak ki bu toprak ki bu toprak türünü zor koşullar ile işleyebilir ve ürün alabilirsiniz. Forumda ise 2. seviyenin gibi davranılıp fanları tarafından ise 1. Seviye en değerli toprak türündeymiş gibi görülüyor.
Şehre yaptığı etkiye bak sadece.

Croco, Moriah, Cracker, Katakuri. Biraz da Dofy.

Dofy'de mangaka trolledi biraz da yok süre bitti yok bir vuruş kaldı falan. Uzatmak için saçmaladı. Luffy zorlama olmadan da yenebilirdi.

Croco ve Katakuri Luffy'i 3'er kez alt etmiş adamlar. Croco'da havadan su düşmesi panzehir veren düşman vs gibi zorlamalar oldu. Kata'da da donut yeme sabırsızlığı, Brulee saçmalığı falan vardı.

Cracker vs'sini direkt geçiyorum. Mangakanın bir şakası olarak hatırlamak istiyorum.

Moriah da sadece gölgesi ile tuttuğu adamı yenmek için 1000 gölge almak gibi saçma bir işe girip kendi kendini bitirdi.

Son düzenleme:
Şimdi hak etmek ayrı zaferin zorlama olması ayrı. Oda'nın kurgusuna göre yorumlayacağız sonuçta bu dövüşleri. Luffy hepsinde de canını dişine katarak dövüşü hak ederek kazandı. Fakat bazı dövüşleri bana zorlama geliyor. Cracker dövüşünde koskoca yonkou komutanının rakibinin bilmediği yeteneğine sazan gibi atlaması ve dövüşün anında bitmesi zorlama gelmişti. Çok HxH okumaktan da olabilir gerçi. Dövüşlerde böyle saçma hamleler yapılması gözüme batıyor. :D

Katakuri dövüşünde ise Luffy'nin mochi altında bırakılması, sonra kaçarken Brulee'ye falan denk gelmesi bana göre zorlamaydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık