Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Güçlü Rakibi

Luffy'nin En Güçlü Rakibi?

• Kullanılan toplam oy
    134
Ben seri sonunda meyvelerin ve hatta kişilerin klonlanacağını düşünüyorum. Luffy, Zoronun klonuyla, zoro luffynin klonuyla kapışacak :p

Kaido'yu bu arc kucaklanarakta olsa bol bol yüzerekte olsa bir şekilde yenecek.
Bu saatten sonra Yonkou üstü biri anca son rakip olabilir.

Im kuvvetle muhtemel.

Elbaf'ta Shanks-Teach-Luffy aşk üçlüsü arasında geçer.

Ordanda son savaşa Raftel-Im sana diye seri biter.

Bence asıl soru Zoro'nun en güçlü rakibi kim olacak.
Goroseideki kel amca mı.Elindeki kılıç en iyi 12 den biri diye teori filan vardı. O seviyedeki kılıcı kullanan biri boş olmaz ama bir ihtimal Mihawk ile seri sonu bir dövüşte olabilir.

Son düzenleme:
Fazla gözünüzde büyütmeyin denizcileri sırf Shirohige için bile Garp ve bir filo amirali, üç amiral, Shichibukai'ler, koramiraller, Pacifistalar bir araya geldi. Sadece Shirohige için bir araya geldi onca birlik. Akainu gösterdi ki Shirohige olmasa tek başına bütün Shirohige Tümen Komutanlarının içinden geçermiş. Yani onca hazırlık Shirohige içindi, Akainu'yu doğum günü partilerinde mum yakması için çağırırlar ancak daha fazlası değil.

Bunun için One Piece'in sırrını çözmek gerekiyor. Roger, Oden gibi adamlar 20 yıl sonrasını beklemiş, bu da bir şeyler için zamana ihtiyaç olduğunu, daha da önemlisi olgunlaşması gereken bir geleceği öğrendiklerini bize anlatıyor.

20 yıl sonrasına geldiğimizde, bir tarafta hiç kimsenin yapamadığını yapan, yapacak olan bir Luffy var. Onun karşısına da illaki bu klasmanda bir güç çıkacak. Ben imparator seviyesini yolun sonu olarak görürdüm ama Linlin ve Kaido'dan sonra bu seviyenin ötesine geçeceğimize neredeyse emin oldum.

Nasıl bir şeylerle karşılaşırız zamanla görecez.

Bu mantığı kuranlar Yonko dövüşü olmadan Luffy Amiral alır da diyordu zamanında. 2 Yonko gördük. Hala Amiral yok ama. Dedikleri doğru olsaydı Denizciler şu an gereksiz bir organizasyon olurdu Luffy'nin karşısında.
Denizciler zaten gereksiz bir oluşum, İmparatorlar'da denizlerde sıradan korsanların gezinmesini istemediği için denizcilere karışmıyorlar, denizcilerde imparatorlara karışmıyorlar. Shichibukailer'in her biri için bile 7-8 savaş gemisi gönderiyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık