Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Annesi

• Konbuyu başlatan cevr
  • Başlangıç tarihi

Luffynin annesi yaşıyor mu sizce?

• Kullanılan toplam oy
    312
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hina olabilirmi Smoker ile Dragon loguetown'da karşılaştıklarında birbirlerini tanıyor gibi seni dünya hükümeti arıyor gibi bir şey söyledi
Ve Hina ile Smoker karşılaştığında hiç değişmemişsin hep aynı kalmışsın dedi
Yani bilmiyorum tahmin mantıklımı mantıksızmı

Hina olabilirmi Smoker ile Dragon loguetown'da karşılaştıklarında birbirlerini tanıyor gibi seni dünya hükümeti arıyor gibi bir şey söyledi
Sen diyince ilk defa farkkettim olabilir gibi geldi bana. Oda zaten bir keresinde luffy nin annesini göstermiştim demisti bu yüzden olma ihtimali var. Fakat ben daha çok bir kutsal ejder olmasını bekliyorum dragon denizci iken tanışmış ve evlenmiş olabilir düşüncesindeyim

Hina 19 sene önce Luffy doğduğunda 15 yaşında oluyor.Hina olması imkansız

Sen diyince ilk defa farkkettim olabilir gibi geldi bana. Oda zaten bir keresinde luffy nin annesini göstermiştim demisti bu yüzden olma ihtimali var. Fakat ben daha çok bir kutsal ejder olmasını bekliyorum dragon denizci iken tanışmış ve evlenmiş olabilir düşüncesindeyim
Bunu söylediği tarih bellimi,eğer durum buysa o tarihten sonraki yeni çıkan karekterleri eleyebiliriz ve tahminler yürütebiliriz.

Bunu söylediği tarih bellimi,eğer durum buysa o tarihten sonraki yeni çıkan karekterleri eleyebiliriz ve tahminler yürütebiliriz.
Chaos'un teorilerinden birinde vardı galiba. Eski bir barda aranıyor posteri çizmişti. Manga, anime farkı biraz çizilmişti diye aklımda. Şimdiye kadar gördüklerimizi zaten ele. Luffy'i annesi tanımıyor olsa bile ki Mf'den sonra yok öyle bir ihtimal; Monkey D. adını da mı bilmiyor? Seri sonu ağlayan prenses annesi çıkacak işte. :(

Al benden de o kadar. Her arc 2-3 tane anne adayı çıkıyor zaten :(
Lastik çocuk babasını tanıyor da ne oluyor? İlgilenmiyor işte, en sevdiğim özelliği olabilir.

Chaos'un teorilerinden birinde vardı galiba. Eski bir barda aranıyor posteri çizmişti. Manga, anime farkı biraz çizilmişti diye aklımda. Şimdiye kadar gördüklerimizi zaten ele. Luffy'i annesi tanımıyor olsa bile ki Mf'den sonra yok öyle bir ihtimal; Monkey D. adını da mı bilmiyor? Seri sonu ağlayan prenses annesi çıkacak işte. :(
Eğer Oda Luffy'nin annesi için permalı ve daha önce gösterdim demişse bence Dadanı kastetmiştir manevi annesi diye.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık