Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Annesi

• Konbuyu başlatan cevr
  • Başlangıç tarihi

Luffynin annesi yaşıyor mu sizce?

• Kullanılan toplam oy
    312
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  1. Ortaya bir teori atayım belki ilerde tutar :)

İM luffy nin annesi çıkacak.

Hikayem

Dragon zamanında Denizciler katılmış kısa zamanda çok fazla yükselmiş en tepedekilerin ilgisini çekmiş IM ise zaten gizli Kraliçe o sıralar yeni tahta çıkmış. Derken bir D. Olan dragon ilgisini çekiyor. Onu tanımaya çalışıyor sivil olarak gizliden görüşmeye başlıyorlar sonunda ona aşık oluyor derken luffy ye hamile kalıyor. Bu aşkın meyvesini güvenerek dragona gerçekleri anlatıyor ve dragon luffyi alıp kaçıyor sonrasında devrimci oluyor bunu kendine yediremeyen IM dragonu dünyanın en çok aranan adamı ilan ediyor.

Kısacası Bir D. Olan luffy aynı zamanda bir kutsal ejder.

Yazdıklarım tamamen tahmindir hiç bir dayanağım olmasada mantıklı geldiği için yazdım

1. Ortaya bir teori atayım belki ilerde tutar :)

İM luffy nin annesi çıkacak.

Hikayem

Dragon zamanında Denizciler katılmış kısa zamanda çok fazla yükselmiş en tepedekilerin ilgisini çekmiş IM ise zaten gizli Kraliçe o sıralar yeni tahta çıkmış. Derken bir D. Olan dragon ilgisini çekiyor. Onu tanımaya çalışıyor sivil olarak gizliden görüşmeye başlıyorlar sonunda ona aşık oluyor derken luffy ye hamile kalıyor. Bu aşkın meyvesini güvenerek dragona gerçekleri anlatıyor ve dragon luffyi alıp kaçıyor sonrasında devrimci oluyor bunu kendine yediremeyen IM dragonu dünyanın en çok aranan adamı ilan ediyor.

Kısacası Bir D. Olan luffy aynı zamanda bir kutsal ejder.

Yazdıklarım tamamen tahmindir hiç bir dayanağım olmasada mantıklı geldiği için yazdım
Oda bi SBS bölümünde annesinin tipik permalı, 40 yaşlarında, sert görünümlü çıkacağını söylemişti. Bu durum varken IM'ın Luffy'nın annesi çıkacağını sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık