Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Luffy vs. Katakuri Tam Dövüş Videosu

biz bunu 30 bölüm felan izlemişiz beklemişiz bitsin die inanamadım 30 bölüm ne demek biliosun nerdeyse bir yılın 3 te 2 si katakuri ve luffy ile tamamlamış oda yani adam bu seriyi bitiremez bi 30 yıl daha :hhh:
Avatarı ilk izlediğimde belli bir kısımda bitecek sanıp hikayenin baştan değiştiğini görmüştüm. Zamanının devrim niteliğinde olan 3b izlediğim halde sıkılmıştım. Valla helal olsun. Youtube nasıl telif atmamış şaşırtıcı.
Bu arada videoyu 3 4 kere ileri aldım hep gereksiz uzatılan sahneler denk geldi.:at:

@aykutcan45 Reis bir Ace fanı olarak senden ace in tüm epik sahnelerini veya Wb’nin tüm sahnelerini(hepsi epik) derlemeni düşünmeni isterim. Eğer hoşuna giderse bu kadar uzun sürmez zaten.

Avatarı ilk izlediğimde belli bir kısımda bitecek sanıp hikayenin baştan değiştiğini görmüştüm. Zamanının devrim niteliğinde olan 3b izlediğim halde sıkılmıştım. Valla helal olsun. Youtube nasıl telif atmamış şaşırtıcı.
Bu arada videoyu 3 4 kere ileri aldım hep gereksiz uzatılan sahneler denk geldi.:at:

telif yedim çoğu sahne gitti çok ayar oldum birde luffy ve kata sahneleri dışındasahne kalmadı videoda zaten gereksiz ama hep vs sahnlerri bir varsa reylig reisin eğitim sahneleri flashback girmiş olabilir onları çıkarmaya gönlüm el vermedi

@aykutcan45 Reis bir Ace fanı olarak senden ace in tüm epik sahnelerini veya Wb’nin tüm sahnelerini(hepsi epik) derlemeni düşünmeni isterim. Eğer hoşuna giderse bu kadar uzun sürmez zaten.

evet yapıcam kesinlikle ama hepsinden almayı pşanlıyorum tüm epik savaşları yapıcam çünki bazı arkadaşlar animeleri sadece öle takip ediyor benim arkadaşlar hiç izlemeden full vs izler öle takipte kalırlar.

Okurken de anlam veremediydim izlerken de veremedim. Bu Kata döve döve yenildi resmen arkadaş. Biraz daha denk çizeydin şu dövüşü Oda. Kazanmak Kata'nın hakkıymış da adaletsizlik olmuş gibi bir his kalıyor. Bir tek son sahnede Luffy'nin kararlı bakışları var hak ettiğini gösterecek ama o kadar yani.

Okurken de anlam veremediydim izlerken de veremedim. Bu Kata döve döve yenildi resmen arkadaş. Biraz daha denk çizeydin şu dövüşü Oda. Kazanmak Kata'nın hakkıymış da adaletsizlik olmuş gibi bir his kalıyor. Bir tek son sahnede Luffy'nin kararlı bakışları var hak ettiğini gösterecek ama o kadar yani.
Reis zamanında daha kısa bir özetini atmıştım ama pek beğenilmedi :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık