Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy Seri Sonunda Herkesi Geçer mi?

Seri Bittiğinde Kimlerin Gerisinde Kalır ?

• Kullanılan toplam oy
    152
Akainu sıradan bir amiral seviyesi değil ki.
Luffy imparatorları geçen adamları da geçicek.

Yok artık. Hadi Akainu>=Luffy desen anlarım da bu kadar da olamaz.
Yok artıklık bir durum falan kalmadı.Uyanışın geldiği senaryoda bu adamın imparator edeceği bariz zaten.Şu an ne seviyesi sanıyorsunuz Luffy'yi zar zor mu sağ kol ediyor anlamadım ki ben.2 tane advance haki var+g4ü var.Amiraller de 2 tane advance olup olmadığı bile belli değil yahu.

BB de hala gelişim aşamasında onu öyle değerlendirmek lazım. Şu arc Kaido yerine BB'ye dalıyor olsalar işleri daha kolay olurdu mesela. Ama bu adamı da Oda ayırıyor yani Luffy ile dövüşme vakti geldiğinde bir yonkodan daha aşağısı olma ihtimali yok bana göre. Daha büyük bir tehdit olmalı. Zaten aksi bir şey çok anlamsız olur.
Ben de bundan bahsediyorum zaten.Bb güçsüz şu an.

Teechin seri için bir önemi yok ki.Seri artık Korsankral mevzusundan çıkalı çok oldu.

Aynı şey tayfanın tamamı için geçerli Oda'nın gelişimini aşırı hızlı işlediği tek karakter Luffy değil. Serinin zirvesi dediğimiz adamlar 21 yaşındayken bir Zoro, Sanji de etmiyor olabilirler yani
Zoro ile Sanji bence tutarlı. Çok yetenekli ama genç dersin ikisi için, öyle aşırı ubik bişeyleri yok. Aldıkları adamların çabı belli. Ha bu arc'dan sonra onlarda dengesiz oluçak ama Luffy çok başka seviye. BB bir anda aşırı güçlendi ama onun hikayesi, temeli çok net. Adam lastik gibi tırt bir meyveyi en güçlü meyve gibi gösteriyor.

BB de hala gelişim aşamasında onu öyle değerlendirmek lazım. Şu arc Kaido yerine BB'ye dalıyor olsalar işleri daha kolay olurdu mesela. Ama bu adamı da Oda ayırıyor yani Luffy ile dövüşme vakti geldiğinde bir yonkodan daha aşağısı olma ihtimali yok bana göre. Daha büyük bir tehdit olmalı. Zaten aksi bir şey çok anlamsız olur.
Teach Luffy'nin en zorlu rakibi olabilir.
Karasakal çok fazla güçlencek gibime geliyor.

Teach'in nasıl seri için önemi yok yav? Mangaka özellikle Luffy ile ikisini birbirine benzer çiziyor. Kendisine 2 meyve veriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık