Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy Seri Sonunda Herkesi Geçer mi?

Seri Bittiğinde Kimlerin Gerisinde Kalır ?

• Kullanılan toplam oy
    152
BB'den ne çıkacağı belli olmaz. Ben son düşman olacağını sanmıyorum o daha bilinmez daha büyük bir güç olacaktır ama BB de Luffy ile dövüştüğünde yonkoları aşmış olur bana göre.
Ben öyle düşünmüyorum.Teech şu an yonkoular ile aynı seviyede değil.Yapacagi bir iki aksiyon ile o seviyeye gelir ve Luffy birebir bunu yenerek yonkou seviyesi olur işte.Gazlama,peygamberlik bonusu,joyboy leadership falan derken Wb-Roger seviyelerini zorlar.

Ben öyle düşünmüyorum.Teech şu an yonkoular ile aynı seviyede değil.Yapacagi bir iki aksiyon ile o seviyeye gelir ve Luffy birebir bunu yenerek yonkou seviyesi olur işte.Gazlama,peygamberlik bonusu,joyboy leadership falan derken Wb-Roger seviyelerini zorlar.
BB de hala gelişim aşamasında onu öyle değerlendirmek lazım. Şu arc Kaido yerine BB'ye dalıyor olsalar işleri daha kolay olurdu mesela. Ama bu adamı da Oda ayırıyor yani Luffy ile dövüşme vakti geldiğinde bir yonkodan daha aşağısı olma ihtimali yok bana göre. Daha büyük bir tehdit olmalı. Zaten aksi bir şey çok anlamsız olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık