Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy mi, Sanji mi?

Sanji geppoya eş deger bir teknik bulmuş yani soru kullanmıyor Luffy ise 2 yıl önce soruya eş değer bir teknik geliştirdi sanji neye göre Luffyden hızlı ben anlamadım anket sanki biraz fanlığa kaçmış.

Roronoa Zoro

Sanji geppoya eş deger bir teknik bulmuş yani soru kullanmıyor Luffy ise 2 yıl önce soruya eş değer bir teknik geliştirdi sanji neye göre Luffyden hızlı ben anlamadım anket sanki biraz fanlığa kaçmış.
Bak dostum sende 2 sene boyunca travestilerle kalsan Luffy`den hızlı olursun olmazsan, açılır çiçekler.

Bak dostum sende 2 sene boyunca travestilerle kalsan Luffy`den hızlı olursun olmazsan, açılır çiçekler.
:oleyo2:

Onu bunu geçtim Sanji dedim hadi Luffy CP9'un hızına yetişecek yetenek buldu falan ama Sanji'de travestilerden kaça kaça uçtu :D O travestilerden kaçmak kolay değil Sanji bir kere yakalandı dahada yakalanmadı :D Sanji diyorum ama arada pek fark yok.

Sanji bu yılda okamalardan kaçarak uçmayı anca öğrendi.
Luffy zaten 2 yıl önce uçabiliyordu. Enies Lobby'de ve Marineford savaşında. Bu uçma olayıda hızla alakalı diyebiliiriz.
Luffy tayfadaki en hızlı karakterdir. Sanji'nin bi 2 yıl daha okamalardan kaçması lazım, Luffy'i yakalaması için.

Sanji bu yılda okamalardan kaçarak uçmayı anca öğrendi.
Luffy zaten 2 yıl önce uçabiliyordu. Enies Lobby'de ve Marineford savaşında. Bu uçma olayıda hızla alakalı diyebiliiriz.
Luffy tayfadaki en hızlı karakterdir. Sanji'nin bi 2 yıl daha okamalardan kaçması lazım, Luffy'i yakalaması için.
lufy ne zaman uçuyordu ya? lufy 2yıl sonra bile uçamıyor
lufy soruya eşdeğer bi teknik geliştirmedi lufy soruyu kullanıyor

Luffy soru kullanmıyor tekniğe gear second diyor soru sadece yüksek hız sağlar ama gear second hızın yanında güçte sağlıyor.
Soru kullanabilmek için ayağını saniyede 10 kere yere vurmak gerekiyor.Luffy'de bunu fark ettikten sonra o kadar hızlı haraket edebilmek yani ayağını saniye de yere 10kez vurabilmek için g2 buldu diye düşünüyorum.Yani Soru kullanıyor ama onu kullanmak için g2 ye ihtiyac duyuyor.Hatta Blueno'ya iyi ki sizinle tanışmışım gibi bir şeyler söylüyordu.Güç mevzusu ise daha hızlı haraket edebildiği için daha da hızlı vuruyor ve dolasıyla daha da güçlü vurmuş oluyor yani direk güce bir etkisi yok g2 nin.

lufy ne zaman uçuyordu ya? lufy 2yıl sonra bile uçamıyor

lufy soruya eşdeğer bi teknik geliştirmedi lufy soruyu kullanıyor

Luffy bu şekilde bir hareket yapabildiğine göre uçuyor diyebiliriz. Hız konusunda da Luffy daha hızlıdır derim.
[video=youtube;Xy8RHMNOWZY]http://www.youtube.com/watch?v=Xy8RHMNOWZY[/video]

Luffy bu şekilde bir hareket yapabildiğine göre uçuyor diyebiliriz. Hız konusunda da Luffy daha hızlıdır derim.
[video=youtube;Xy8RHMNOWZY]http://www.youtube.com/watch?v=Xy8RHMNOWZY[/video]
O dövüşün havada geçen kısmı filler yalnız, mangada havaya falan çıkmadılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık