Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy Meyve Uyanışı Yapmış Olabilir Mi?

Luffy, Kong Organ ve Black Mamba Saldırılarında Meyve Uyanışı Yapıyor Olabilir Mi?

• Kullanılan toplam oy
    63
Dof'un etrafı asimile etmesi gibi işliyorsa paramecia meyveleri, uyanmış diyemeyiz. Ancak her meyvede farklı nitelik varsa, G4 modunda, fazladan kolları olması ki, çok hızlı olduğu için yansıma değil bariz kol uvuz görüyoruz.. oladabilir, olmayadabilir. Yazarın kendi değinmediği sürece bu konuya, havada kalır.

Meyva uplarının sonuna geldik bence. Hele hele o Yami Yami orada duruyorken.........
Vakit malum şekilde güjlenme vaktidir.
Bence Luffy'nin Yami Yami no Mi meyvesi ve Teach'e karşı en önemli kozu uyanış.Gear 5 ne kadar etki eder bilmiyorum ama meyve uyanışının etkisinin büyük olacağından eminim.Yeni Dünya'ya girildiğinden beri çeşitli karakterlerde gördüğümüz bir özelliği Oda Luffy'e vermemezlik etmeyecektir.

Bence Luffy'nin Yami Yami no Mi meyvesi ve Teach'e karşı en önemli kozu uyanış.Gear 5 ne kadar etki eder bilmiyorum ama meyve uyanışının etkisinin büyük olacağından eminim.Yeni Dünya'ya girildiğinden beri çeşitli karakterlerde gördüğümüz bir özelliği Oda Luffy'e vermemezlik etmeyecektir.
Yami Yami'ye karşı meyva uyanışı........ Budha meyvası olsaydı kullandığı dediğine katılırdım ama bildiğin düz lastik meyvası. Herhangi bir artısı olmayacak Tiç'e karşı. Meyvayı kenarıya bırakıp haki üzerinden gitmeli ki gidecektir de...........

Yami Yami'ye karşı meyva uyanışı........ Budha meyvası olsaydı kullandığı dediğine katılırdım ama bildiğin düz lastik meyvası. Herhangi bir artısı olmayacak Tiç'e karşı. Meyvayı kenarıya bırakıp haki üzerinden gitmeli ki gidecektir de...........
Lastik meyvesini küçümsememek lazım.İlk bakışta basit bir paramecia türü olsa bile Luffy onca yıldır gördüğümüz kadarıyla meyveyi baya iyi kullanıyor.Uyanış için elbet yaratıcı birşeyler oluşturacaktır Oda.

Lastik meyvesini küçümsememek lazım.İlk bakışta basit bir paramecia türü olsa bile Luffy onca yıldır gördüğümüz kadarıyla meyveyi baya iyi kullanıyor.Uyanış için elbet yaratıcı birşeyler oluşturacaktır Oda.
Yaratıcılığını zorlamasına gerek yok işte. Haki ile ilerlesin karaoğlan. Tertemiz. Niye G5 veya Uyanış...............

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık