Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Kime Yenilse Zorunuza Gitmezdi?

Üye silindi 1004

Demin Vista slash atar diyordun Mangaka bizzat çizmiş bir şey yapamiyor çaresiz. Şimdi de gafil avliyor uzaktan saldirisi var diyon. Yahu adam idam platformunun dibine girmiş. Akainu olayi ise belirsiz Marco Vista haki var ama çizemediler seri de logia savunması denilen bir şey var.

Sen şimdi Croc da geçmişte haki gösterildi "İstese Akainu'ya tek atardı" diyeceksin doğru mu? :/

@Millennium Wizard

Az ağla lan MW :D

Koffycilikte sınır tanımıyorsun yine.
Bak işte onlar çizemedi. Crocodile ortadan ikiye yardı. Hakili bi vuruş olsa Akainu ölmüştü :D

İyi de Luffy'e vurduğu atak ile Hawkins'i öldürebilip ,Luffy'i öldüremiyorsa Hawkins'i öldürebiliyorsa bu Hawkins'in güçsüzlüğü oluyor. Yani Luffy'nin de ölme ihtimali vardı ama atağa dayandı dersin. Olay Hawkins'te bitiyor. Kaido'nun tarzı belli. Yeteri kadar güçlü bulduğu kişilerin iradesini kırıp adamı yapmak. Hal böyleyken Luffy'e farklı tarife uygulamasının ne gereği var? Ona göre Luffy iradesi kırılıp adamı olabilecek bir fırsat. Bilmiyor ki adam ruhunu söndürmeye gelecek.:D
:hhh:
:hhh::hhh:

Kardeş zaten Hawkins'i güçlü bulan yok. Hatta ben bunu bu forumda herkesten önce iddia eden kişiydim de, fanız diye ciddiye alınmadık.

Benim tek dediğim "Kaido, Hawkins'i öldürecekti.".
Gerisi tam olarak ne ben de çözemedim işte. Güya karşı argüman herhalde.:bilmem:

Üye silindi 1004

Ondan bahsetmiyorum ben tabii ki yollar Teach ama savunma yapmazsa Sanji vurduğunda kan alabilir gayet.Teach'in vücudu sert değil.
Yani bebe Luffy bile alıyordu zaten. Ki Teach'i babalık dışında kimseye karşı savunma yaparken görmedik. Darbe almayı seviyor deli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık