Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Kime Yenilse Zorunuza Gitmezdi?

Demek ki yeterince güçlü değilmiş, hayatta tutmaya değmez diyerek öldürecekti. Luffy'i güçlü bulmuş öldürmemiş. Kid'e de aynısını yaptı işte. Hatta Kawamatsu'dan tut Ashura'ya, Killer'a kadar hep öyle.
Ben onu şöyle yorumladım.Luffy'e tek attığı gibi vursa Hawkins direk nalları dikeceğini gördüğünden korkmuş baya. :) Kaido yine tayfaya katardı ama ölü adamı katamazdı.Law ile olan münakaşasına bakarsak öndeki novalarla arada klasman farkı var biraz.

Allah aşkına Vista orada iki slash atsa zaten aynı şeyi yapmış olurdu. Croco'nun yeteneği altı üstü uzaktan gafil avladı milleti. Sanki Luffy gibi üç amiral tahtının önüne geçip indirmiş gibi anlatıyorsun :D

Evimi arabamı düşünmeden Kata'nın üstüne basarım. En az 2 demeyelim temizinden 4-5 tanesini çiğ çiğ yer.
Yahu yapamiyorlar işte adamın kafası kesilecekken bön bön bakıp "Ace" diye bağırıyor sadece adamlar. Luffy'nin yaptiği aptalik niye böyle bir şey yapsin yav? Roger yapmaz bu dediğini. :hhh:

Üye silindi 1004

Ben onu şöyle yorumladım.Luffy'e tek attığı gibi vursa Hawkins direk nalları dikeceğini gördüğünden korkmuş baya. :) Kaido yine tayfaya katardı ama ölü adamı katamazdı.Law ile olan münakaşasına bakarsak öndeki novalarla arada klasman farkı var biraz.
Law Dof'un vaktini öldürecek kadar güçlüydü. Hawkins'in 60 saniyeden fazla dayanabileceğini sanmıyorum. Arada müthiş bir klasman farkı var bence.

En az 2 diyorum ben gerisi Kata'nın gönlüne kalmış.Ciddileşirse artar tabii ki bu sayı.
Reisin keyfi yerindeyse bir sürü Crocodile dizer :D

Yahu yapamiyorlar işte adamın kafası kesilecekken bön bön bakıp "Ace" diye bağırıyor sadece adamlar. Luffy'nin yaptiği aptalik niye böyle bir şey yapsin yav? Roger yapmaz bu dediğini. :hhh:
Crocodile'ın uzaktan gafil avlama yeteneği var işte. Hakisi olsaydı Akainu'ya tek bile atardı adamın savunma yapmasına izin vermeden gafil avlıyor fakat hakisi yok işte :D

Jozu bir tane koyunca şansına idam sehpasının önüne düşmüştür Croco o sayede kurtarabilmiştir. :D İşi çok rast gitmiş yani şov anlamında savaşta.Galiba o meydandayken ayak üstü Buggy'den ders aldı.

Tamam işte ben de onu diyorum.
"Adam, Moria dışında kime ne yaptı?" diye soru geldi.
Ben de "Hawkins'i öldürecekti" dedim.
Ama kıvırıyormuşum konuyu işte.

Neyse boşver, hadi gel beraber kıvırak. :fool:
Ama Hawkins'in yanılma payı var. Belki de yediği darbe sonucu ölecekti @Millennium Wizard'ın da dediği gibi.

@Millennium Wizard

O da muhtemel. G4 Luffy'i o duruma sokan atak Hawkins'i öldürebilir. Çok normal.:D

Ama Hawkins'in yanılma payı var. Belki de yediği darbe sonucu ölecekti @Millennium Wizard'ın da dediği gibi.
Ya ne fark eder? En nihayetinde Kaido onu öldürmüş olmayacak mı?

Kaldı ki adam net bir şekilde kurtulma şansım %0'dı diyor. %1 bile değil. Yani bu tahminden de öte, kesin bir şey.
Yanılma payı olsa Oda özel olarak %0 dedirtmezdi.
Ki sadece savaşırsa değil, kaçarsa da durum aynı.
Mesela Luffy için "Ne kadar bakarsam bakayım şansı %0 olmuyor." diyor.
Bunun bir anlamı olmalı en nihayetinde.

Law Dof'un vaktini öldürecek kadar güçlüydü. Hawkins'in 60 saniyeden fazla dayanabileceğini sanmıyorum. Arada müthiş bir klasman farkı var bence.

Reisin keyfi yerindeyse bir sürü Crocodile dizer :D

Crocodile'ın uzaktan gafil avlama yeteneği var işte. Hakisi olsaydı Akainu'ya tek bile atardı adamın savunma yapmasına izin vermeden gafil avlıyor fakat hakisi yok işte :D
Demin Vista slash atar diyordun Mangaka bizzat çizmiş bir şey yapamiyor çaresiz. Şimdi de gafil avliyor uzaktan saldirisi var diyon. Yahu adam idam platformunun dibine girmiş. Akainu olayi ise belirsiz Marco Vista haki var ama çizemediler seri de logia savunması denilen bir şey var.

Sen şimdi Croc da geçmişte haki gösterildi "İstese Akainu'ya tek atardı" diyeceksin doğru mu? :/

@Millennium Wizard

Az ağla lan MW :D

Koffycilikte sınır tanımıyorsun yine.

Ya ne fark eder? En nihayetinde Kaido onu öldürmüş olmayacak mı?

Kaldı ki adam net bir şekilde kurtulma şansım %0'dı diyor. %1 bile değil. Yani bu tahminden de öte, kesin bir şey.
Yanılma payı olsa Oda özel olarak %0 dedirtmezdi.
Ki sadece savaşırsa değil, kaçarsa da durum aynı.
Mesela Luffy için "Ne kadar bakarsam bakayım şansı %0 olmuyor." diyor.
Bunun bir anlamı olmalı en nihayetinde.
İyi de Luffy'e vurduğu atak ile Hawkins'i öldürebilip ,Luffy'i öldüremiyorsa Hawkins'i öldürebiliyorsa bu Hawkins'in güçsüzlüğü oluyor. Yani Luffy'nin de ölme ihtimali vardı ama atağa dayandı dersin. Olay Hawkins'te bitiyor. Kaido'nun tarzı belli. Yeteri kadar güçlü bulduğu kişilerin iradesini kırıp adamı yapmak. Hal böyleyken Luffy'e farklı tarife uygulamasının ne gereği var? Ona göre Luffy iradesi kırılıp adamı olabilecek bir fırsat. Bilmiyor ki adam ruhunu söndürmeye gelecek.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık