Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Torpilsiz yaz daha kısa sürer, hatta var mı torpilsiz bir düşünmek lazım.:D
Haklısın :oops:

Dof ve Cracker, Kata öncesi Luffy'nin o seviyelere ısınması için var idiler. Law ve Nami ise tecrübe eksikliğini kapatmak amacıyla yanında durdular. O ikiliyle piştikten sonra Kata karşısında da olgunlaşan meyveyi topladı işte.
Ne güzel kandırıyon lan kendini :)

Nami'nin Luffy'nin tecrübe eksikliğini kapatması nasıl bir bahanedir ? Cracker'deki sorun tecrübesizlik miydi yoksa Luffy'nin bisküvilerle başa çıkamayıp onları yemek durumunda kalması mıydı ? Tecrübeli olsa ne olacaktı ? Luffy yumruklarıyla atom bombası etkisi yaratıp bisküvilerin hepsini bir anda yok mu edecekti ? Law da aynı hesap. Bu adam da Mingo'ya handikap verebilmek adına kullanıldı. Tecrübe ne alaka ?

Ulan ben Luffy-Zoro eşit diyorum ama Zoro hep çer çöple karşılaşırken bunu söylemek zor oluyor. Ne yapsam ne yapsam? Buldum! Luffy'nin her hareketine, her dövüşüne b.k atayım bari. :(
İşine gelmeyince b.k dersin tabi :( Ne hikmetse sen ve senin gibi düşünen birkaç kişi hariç herkes Luffy'nin adam gibi dövüşünün olmadığı, dövüşlerinde rakibe sürekli bir handikap verildiğini, dövüşlerin adil olmadığını ve Luffy'nin kendi gücü dışında güçler alarak rakiplerini geçtiğini düşünüyor. Ama sana kalırsa da Luffy'nin dövüşlerinden alın teri fışkırıyor! Bu nasıl bir körlüktür ? Hadi gözünle göremiyorsun bari gözlem haki falan kassaydın. İkisi de yok yan gel yat Osman :( Maşallah hocam. Luffy fanlığınız dünyamızı aydınlatıyor hocam :oops:

Var len toprilsiz Arlong işte mis torpil yoktu orada :D

@Densetsu no Samurai özellikle Enel vs Luffy ele al tamam mı? :D
Enel asrın saçmalığı zaten. Kusmalık vs. :(

Ne güzel kandırıyon lan kendini :)

Nami'nin Luffy'nin tecrübe eksikliğini kapatması nasıl bir bahanedir ? Cracker'deki sorun tecrübesizlik miydi yoksa Luffy'nin bisküvilerle başa çıkamayıp onları yemek durumunda kalması mıydı ? Tecrübeli olsa ne olacaktı ? Luffy yumruklarıyla atom bombası etkisi yaratıp bisküvilerin hepsini bir anda yok mu edecekti ? Law da aynı hesap. Bu adam da Mingo'ya handikap verebilmek adına kullanıldı. Tecrübe ne alaka ?
Kelimelere takılma. Ne demek istediğimi anladın sen.

O birkaç kişi senin ekip olmasın sakın? :/ Anlamadığınız şey şu. Ana karakter Luffy. Tayfanın diğer elemanları yan karakter. Mangaka mücadele, zorluk, azim birçok şeyi Luffy üzerinden anlatıyor. O yüzden diğerlerini yıllarca göremeyebiliyoruz. O yüzden tayfanın karşısına dikilen en güçlü düşmanları hep Luffy göğüslüyor, ki güç ve konum olarak olması gereken oluyor zaten.

Yani senin torpil dediğin şeyler benim bu seriyi sevme sebebim la. :/ Her türlü şeyi yaşamak, yılmamak, bir şekilde zorlukların üstünden gelmek... Rakibinden geride olduğun halde onu yenebilecek seviyeye gelmek... E tabi sen Op'u Tekken'e çevirdiğin için ve işine geldiği için bunların aksini söyleyeceksin haliyle. 4 senedir forumda karşılıklı yazarız. Haliyle ben senin ciğerini biliyorum, neyi neden yazdığını da biliyorum. :D

Kelimelere takılma. Ne demek istediğimi anladın sen.

O birkaç kişi senin ekip olmasın sakın? :/ Anlamadığınız şey şu. Ana karakter Luffy. Tayfanın diğer elemanları yan karakter. Mangaka mücadele, zorluk, azim birçok şeyi Luffy üzerinden anlatıyor. O yüzden diğerlerini yıllarca göremeyebiliyoruz. O yüzden tayfanın karşısına dikilen en güçlü düşmanları hep Luffy göğüslüyor, ki güç ve konum olarak olması gereken oluyor zaten.

Yani senin torpil dediğin şeyler benim bu seriyi sevme sebebim la. :/ Her türlü şeyi yaşamak, yılmamak, bir şekilde zorlukların üstünden gelmek... Rakibinden geride olduğun halde onu yenebilecek seviyeye gelmek... E tabi sen Op'u Tekken'e çevirdiğin için ve işine geldiği için bunların aksini söyleyeceksin haliyle. 4 senedir forumda karşılıklı yazarız. Haliyle ben senin ciğerini biliyorum, neyi neden yazdığını da biliyorum. :D
Luffy'nin aldığı torpiller seriyi sevme sebebin olabilir. Lakin bunların torpil olduğunun farkında olup Luffy'nin bu torpillerle en güçlü olamayacağının farkına varmak gerek :( @Daredewill bizim ekipten mi ? Zoro fanı olmayıp Luffy'nin birçok dövüşünün torpilli olduğunu düşünen tonla insan var. Bu durumda benim ekip değil senin ekip dövüşlerin düzgün olduğunu düşünüyor olmalı ;)

Bunlar benim Luffy'yi güçsüz gösterme çabam falan değil haa. Ben olanı yazıyorum. Sonuçta Luffy'ye torpil, rakiplerine de handikap veren ben değilim dimi ? :oops:

Luffy'nin aldığı torpiller seriyi sevme sebebin olabilir. Lakin bunların torpil olduğunun farkında olup Luffy'nin bu torpillerle en güçlü olamayacağının farkına varmak gerek :( @Daredewill bizim ekipten mi ? Zoro fanı olmayıp Luffy'nin birçok dövüşünün torpilli olduğunu düşünen tonla insan var. Bu durumda benim ekip değil senin ekip dövüşlerin düzgün olduğunu düşünüyor olmalı ;)

Bunlar benim Luffy'yi güçsüz gösterme çabam falan değil haa. Ben olanı yazıyorum. Sonuçta Luffy'ye torpil, rakiplerine de handikap veren ben değilim dimi ? :oops:
En güçlü olma kısmı başka bir konu. Ona itirazının sebebi de belli. Kendi halinde dövüşüp işine bakan Zoro'yu koymak istiyorsun çünkü oraya. Yalnız mangada verilen bilgiler olsun Oda'nın kendi ağzıyla söylediği şeyler olsun Luffy'nin yonkouyu aşacak seviyeye geleceğini biliyoruz zaten. Yorum falan değil bu, net bilgi yani. Neyse geçelim bu kısmı.

Ha bu arada Selim'e fazla güvenme, yarın gelir sana vurur. :D Çok tehlikelidir o. :S Mesele onun görüşü ise Luffy>Kata diyor, ona da hak vermen gerekiyor öyleyse.

Ben torpil demedim, senin ağzından konuştum. Öyle bir konuşuyorsun ki sanki gerçekte Op evreni varmış da Oda tanrı misali ara sıra müdahale ediyormuş gibi sanki. :( Kendine gel gözünü seveyim. Kalem mangakanın elinde, çizen kişi o zaten. Ana karakterini pat diye abidik gubidik şekilde güçlendirmek yerine bu yöntemi tercih ediyor. Zaten Op'u diğer shounenlerden ayıran şey de budur. Benim ana karakterim, kendisinden güçlü birisini hemencecik yenemez, burnu illa ki ölümüne sürtecek diyor. Olay bundan ibaret sadece.

@Densetsu no Samurai
Ha bu arada mangayı da kabul etmiyorsun ki sen, sırf işine gelmediği için. Mesela Croco dövüşüne torpil dediğin için rakibini geçmediğini iddia ediyorsun. E güzel kardeşim bu bölümün adı ne?

Başlığı iyi oku iyi, senin kafandaki gibi bir Op yok gerçekte. O bölümde rakibini geçen bir Luffy var. Mangadan net bilgi attım ha, uydurma falan da yok hani. Hani ne oldu senin savına? :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık