Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Nerede kokada yaklaştı? Adam son vuruştan önce bile sneakmanı zonklatıyordu. Luffy hiç bir kulvarda katakuriyi geçemedi. Sadece gözlemde yaklaştı o kadar. Manga ortada. Adam 3. roundda bile yendi. Luffy g4ten çıkıp bilincini yitirdikten sonra katakuri kendi bırakıyor. Dövüş burada bitti. Katakuri de kazandı. Siz 10 dakika sonrasına bitti gözü ile bakıyorsunuz. Ne o katakuri kan kusmuş. O kanı luffy 10 dakka önce kustu be :D herifin bilinci kapandı tüm enerjisi bittiğini görünce de katakuri bıraktı kendini. Luffy düşmese daha da döverdi luffyi :D Adam döve döve yoruldu da bıraktı :D
Şurayı görünce iyi ki manga var diye seviniyorum. Senin lafına kalsak işimiz yaş.

Ben mi kuruntu yapıyorum bilmiyorum ama...

Son zamanlarda Luffy'ye karşı bilinçli bir karalama kampanyası mı yürütülüyor?

Adam bir "YONKO"dan dayak yedi diye itin bir yerine sokuluyor. Biraz insaflı olalım arkadaşlar.

Aranıza girmek gibi olmasın ama...

Bir soru: Her kulvarda Luffy'nin önünde olan bir adamın pes edip dövüşü bırakmasını neyle açıklıyorsun?
Saygı duyuyor luffye. İradesinden dolayı. Zaten mangaka da yazmış. Bu kaptan luffynin iradesi diye. Ayrıca gelecek de bile tehdit olarak görmüyor. Çok uzak geleceğe bakıyorsun diyor :D

@Çörekçioğlu Luffy luffy hangi kategoride geçmiş?

O halde bu, en azından iradede Katakuri'yi geçtiği anlamına gelmez mi?
O zaman senin "her kulvar" tezi yatar.
Hayır yatmaz. Luffy dövüşün başından beri zaten irade olarak daha üstündü :) Zaten geçik olduğu şeyin neyini bir daha geçecek :) Ayrıca bu irade seni tek yemekten dayak yemekten de kurtarmıyor. Anca şamar oğlanına çeviriyor.

Saygı duyuyor luffye. İradesinden dolayı. Zaten mangaka da yazmış. Bu kaptan luffynin iradesi diye. Ayrıca gelecek de bile tehdit olarak görmüyor. Çok uzak geleceğe bakıyorsun diyor :D

@Çörekçioğlu Luffy luffy hangi kategoride geçmiş?
Benim düşüncemi boş ver de sen anket yapmışsın ve ankette oy kullanmışsın.''İrade ve dayanıklılıkta geçmiştir'' e oy vermişsin. Şimdi de kalkmış hiçbir yerde geçmemiş falan diyorsun. Şaşırtıyorsun....

Benim düşüncemi boş ver de sen anket yapmışsın ve ankette oy kullanmışsın.''İrade ve dayanıklılıkta geçmiştir'' e oy vermişsin. Şimdi de kalkmış hiçbir yerde geçmemiş falan diyorsun. Şaşırtıyorsun....
İrade konusunda ben zaten dövüşmeden önceden geçik olduğunu düşünüyorum. O yüzden ona oy verdim. Dayanıklılık konusunda da çok da ezmiyim diye oy verdim :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık