Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Eğitim Almasaydı

Ne durumda olurdu?

• 1- Kol/Bacak - Şu anki seviyesi

• 2- Kol/Bacak - Daha düşük seviye

• 3- Sapasağlam - Şu anki seviyesi

• 4- Yonko emrine girerdi

• 6- Öldürülürdü

• 7- Esir düşerdi

• 8- Diğer

• 9- Sapasağlam - Daha düşük seviye

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bu battle shounenlerde güçlenmek/ hokage ya da korsanlar kralı olmak, ne bileyim kurtarıcı olmak, özel biri olmak. Genelde karakterin kaderi olduğundan hiçbir şekilde engel olunamazdı Luffy'nin güçlenmesine.

Bu bir ana karakter ve seri onun etrafında işlendiği için 2 sene eğitim almasa bile korsanlar karalı olurdu bu kadar basit.

Yonkou emrine girerdi diyenler seriyi takip etmiyorlar bir süredir herhalde :) 4. şık imkansız.

Şu anki seviyesinde olurdu yine, çünkü sürekli aksiyonun içinde olup limitlerini zorlayarak yine aynı yere gelirdi. Ölür müydü? Ana karakter olmasını geçtik, ekstrem şans faktörü olmasa evet ölürdü ama var, o yüzden ölmezdi.

Peki hiç mi bir şey değişmezdi, ben daha çok tayfasından birilerini kaybederdi diye düşünüyorum. Kendisi paçayı yırtardı, bir düzine dayak yerdi belki ama aynı yere gelirdi bence.

Yonkou emri altına girmeyeceği kesin. Ben şahsen sapasağlam şu anki seviyesinde olacağını düşünüyorum.

Eğitim almasaydı mallıktan hüküm giyerdi
Eğitim aldığı haliyle bile mallığından ödün vermiyor çünkü:hıh:

Şıklarda sağlam ama daha düşük seviye de olmalıydı. Tüm novalardan güçlü olurdu yine ama şimdikinden daha güçsüz olurdu. Begenin, Hawkinsin, Apoonun sapasağlam durduğu yerde Luffy de dururdu.

Üye silindi 1004

Yonkou emrine girerdi diyenler seriyi takip etmiyorlar bir süredir herhalde :) 4. şık imkansız.

Şu anki seviyesinde olurdu yine, çünkü sürekli aksiyonun içinde olup limitlerini zorlayarak yine aynı yere gelirdi. Ölür müydü? Ana karakter olmasını geçtik, ekstrem şans faktörü olmasa evet ölürdü ama var, o yüzden ölmezdi.

Peki hiç mi bir şey değişmezdi, ben daha çok tayfasından birilerini kaybederdi diye düşünüyorum. Kendisi paçayı yırtardı, bir düzine dayak yerdi belki ama aynı yere gelirdi bence.
Luffy tayfasından birini ya da birilerini kaybetse ne kadar normal kalırdı. Moria gibi kafayı kırar mıydı yoksa? Merak ettiğim bir durum bu hep.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık