Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Eğitim Almasaydı

Ne durumda olurdu?

• 1- Kol/Bacak - Şu anki seviyesi

• 2- Kol/Bacak - Daha düşük seviye

• 3- Sapasağlam - Şu anki seviyesi

• 4- Yonko emrine girerdi

• 6- Öldürülürdü

• 7- Esir düşerdi

• 8- Diğer

• 9- Sapasağlam - Daha düşük seviye

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
İki yıllık eğitim almasaydı da yine benzer seviyelerde olurdu. Sadece haki konusunda eğitim alsaydı yeterli olurdu. İki yıllık eğitim almış ama Oda ''sanki Luffy bu teknikleri yeni öğrenmiş gibi'' handikaplar gösteriyor.

G3 ün ilk zamanlarında sürekli küçülen Luffy= G4'ün zaman sorunu. Adam eğitim almayıp G4 açabilse zaten yine benzer sorunlarla karşılaşacak. Adam G4'ü Reyli adadayken açıyor. Yanlış hatırlamıyorsam Luffy altı ay adada yalnız kalıyor. La her gün G4 moduna girmiş olsa bu kadar süre sıkıntısı olmazdı.

Yine bakıyoruz Zoro'ya. Adam iki yıl eğitim aldı ama Pica karşısında kılıcım çizilmedi diye seviniyor. En rezil sahnelerden birisi.La sen her gün Mihawk ile kılıç tokuştursan zaten belli seviyeye gelirdin ama gelememiş.

İki yıllık eğitim/ler Oda'ya karakterler hakkında fb yapma imkanı vermiş oldu. Oda yine karakterleri dövüşle eğitmeye devam ediyor.

Aynen devam ederdi ama seri 10 yıl daha uzardı. Bunun önüne geçilmiş oldu kanımca. Luffy hariç bütün novalar direkt NW girdiler. 2 yılda Kid hariç uzuv veren 1 nova bile yok. Yeni yeni (tek istisnası Drake) yonkoulara yancı olanlar çıkmaya başladı ki o toplasan 4 kişi.

Üye silindi 1004

İki yıllık eğitim almasaydı da yine benzer seviyelerde olurdu. Sadece haki konusunda eğitim alsaydı yeterli olurdu. İki yıllık eğitim almış ama Oda ''sanki Luffy bu teknikleri yeni öğrenmiş gibi'' handikaplar gösteriyor.

G3 ün ilk zamanlarında sürekli küçülen Luffy= G4'ün zaman sorunu. Adam eğitim almayıp G4 açabilse zaten yine benzer sorunlarla karşılaşacak. Adam G4'ü Reyli adadayken açıyor. Yanlış hatırlamıyorsam Luffy altı ay adada yalnız kalıyor. La her gün G4 moduna girmiş olsa bu kadar süre sıkıntısı olmazdı.

Yine bakıyoruz Zoro'ya. Adam iki yıl eğitim aldı ama Pica karşısında kılıcım çizilmedi diye seviniyor. En rezil sahnelerden birisi.La sen her gün Mihawk ile kılıç tokuştursan zaten belli seviyeye gelirdin ama gelememiş.

İki yıllık eğitim/ler Oda'ya karakterler hakkında fb yapma imkanı vermiş oldu. Oda yine karakterleri dövüşle eğitmeye devam ediyor.
Durduk yere Zoro'ya sarmalar. Luffy fanları Zoro ya da Dof'a saldırmadan duramıyor.

Normalde öldürüldü ama Oda bir şekilde torpil yapıp yine ölümden kurtarırdı :(

Son düzenleme:
Luffy kesin öldürülürdü. Adamda taktik maktik yok bodoslama dalıyor. Dofa veya Ceasara böyle bodoslama dalsa direk tüm tayfa mefta olurdu zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık